nowe produkty/usługi

W samą porę na Dzień Ojca: oficjalny sklep Emirates wprowadza ekologiczną kolekcję szortów „dla taty i syna” we współpracy z marką Joseph & Alexander

21.06.2019 | Emirates

Piątek, 21 czerwca 2019 r. – Warszawa, Polska - W ofercie oficjalnego sklepu Emirates pojawiła się limitowana kolekcja szortów Emirates Landing „dla taty i syna” zaprojektowanych przez ekologiczną markę odzieżową Joseph & Alexander. Kolekcja Emirates Landing to wspaniały prezent na Dzień Ojca i nadchodzące wakacje. Szorty powstają z materiału przetwarzanego z plastiku wyławianego z oceanów i ekologicznych farb. Swoją kolorystyką kolekcja Emirates Landing odbiega od tradycyjnej czerwieni używanej przez przewoźnika, a widniejące na szortach jasnoniebieskie i turkusowe samoloty nawiązują do naturalnych odcieni oceanów. 

David Staff, Manager Merchandising oficjalnego sklepu Emirates komentuje: "Nasza współpraca z marką Joseph & Alexander jest skierowana do rosnącej grupy konsumentów zainteresowanych modą, którzy chcieliby nosić ubrania tworzone w bardziej zrównoważony sposób i tym samym zwiększyć swój korzystny wpływ na środowisko. W naszym oficjalnym sklepie wprowadzamy już kolekcje wykorzystujące ekologiczne materiały takie jak bambus czy zamienniki plastiku oraz opakowania z recyklingu. Nasz nacisk na zrównoważony rozwój odzwierciedla zaangażowanie linii Emirates oraz ich aktywną i czołową rolę w zwiększaniu ekologiczności podróży lotniczej".

Do realizacji swoich celów związanych z ochroną środowiska linie Emirates wykorzystują ekologiczną flotę złożoną z Airbusów A380 i Boeingów 777. Na trasach długodystansowych przewoźnik oferuje pasażerom w klasie ekonomicznej specjalne koce – do produkcji każdego z nich użyto 28 przetworzonych plastikowych butelek. Między innymi dzięki tym działaniom liniom Emirates udaje się osiągnąć coraz bardziej zrównoważony rozwój w obrębie własnego łańcucha dostaw i w rozmaitych aspektach działalności. 

Przewoźnik wspiera także inicjatywy związane z ochroną przyrody i bioróżnorodności takie jak Pustynny Rezerwat Przyrody w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wolgan Valley w australijskich Górach Błękitnych czy działania United for Wildlife zwalczające nielegalny handel zwierzętami.

Joseph & Alexander to moda z myślą o środowisku, która łączy zabawę, ekologię i wytrzymałość ze szczyptą wyobraźni. Ekologiczne ubrania marki Joseph & Alexander, która specjalizuje się w stylowej odzieży dla dzieci – w szczególności szortach – działają na wyobraźnię i wzbudzają ciekawość, wywołując pouczającą dyskusję. Najważniejsze problemy współczesnego świata i działania na rzecz środowiska znajdują się zawsze w centrum uwagi marki. Każda kolekcja opowiada historię, która zachęca do ograniczania ludzkiego oddziaływania na środowisko w łatwy i przyjemny sposób.

Komplet szortów z limitowanej edycji „dla taty i syna” można kupić na stronie www.emirates.store.com i we wszystkich oficjalnych sklepach Emirates w Dubaju i Abu Zabi.

kontakt dla mediów
Aleksandra Ciok
Account Director, Emirates
Aleksandra Ciok

aleksandra.ciok@mslgroup.com

tel: +48 22 278 38 06

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 270 szerokokadłubowych maszyn, w tym 13 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 234 samolotów.

Linie Emirates obsługują loty w 158 kierunkach w 86 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi