sport styl życia zainteresowania/hobby

Miejskie trasy Runmageddonu Gliwice

19.06.2019 | Runmageddon

Już na początku lipca ekstremalny bieg z przeszkodami przybędzie do Gliwic. Dzieci, młodzież oraz dorośli, a także całe rodziny będą mogły wziąć udział w unikalnym, bo iście miejskim Runmageddonie Gliwice.

W dniach 6-7 lipca, dzięki gościnności miasta Gliwice, na terenie Areny, a także w jej okolicach odbędzie się Runmageddon. Pierwsza w tym roku, śląska edycja najpopularniejszego w Polsce ekstremalnego biegu z przeszkodami będzie pełna atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy chętny niezależnie od wieku będzie mógł sprawdzić się w tym ekstremalnym wyzwaniu. Na najmłodszych 4-11 lat czekać będzie Runmageddon Kids (1 km, 10 przeszkód), na nieco starszych 12-15 lat formuła Junior (2 km, 15 przeszkód), a na dorosłych oraz tych po 16 roku życia Intro (3 km, 15 przeszkód) i Rekrut (6 km, 30 przeszkód). Dodatkowo, w tej edycji będzie można wystartować rodzinnie, a wszystko to dzięki nowej formule Runmageddon Family, która po raz pierwszy pojawi się właśnie w Gliwicach.

Serce gliwickiego Runmageddonu czyli linia startu i mety umiejscowione będą na głównej płycie Areny, dzięki czemu kibice będą mogli podziwiać dzielnych Runmageddończyków. Jednak trybuny nie posłużą tylko do odpoczynku i oglądania, będą też miejscem, gdzie Runmageddończycy mierzyć się będą z ekstremalnym wyzwaniem. Jedno jest pewne startujący poznają na wskroś Arenę oraz wybiegną też nieco dalej za jej teren. Będą przemierzać tereny Politechniki Śląskiej, gdzie ustawione będą liczne przeszkody oraz Park Bolesława Chrobrego.  Właśnie w tym parku poprowadzone będzie trasy Runmageddonu Kids i Junior, które dostarczą dzieciom niesamowitej rozrywki.

Zapisy do wzięcia udziału w Runmageddonie Gliwice jeszcze trwają, a chętni wybierać mogą dowolnymi formułami. Więcej informacji na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-arena-gliwice-06-07-2019.

kontakt dla mediów
Karina Cywińska
PR Manager, Runmageddon
Karina Cywińska

karina.cywinska@runmageddon.pl

tel: +48 698 555 835

informacje o firmie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

załączniki

więcej z kategorii sport