ekonomia/biznes/finanse

Klienci doceniają reputację EFL

17.06.2019 | EFL

EFL jako jedyna firma z branży finansowej w Polsce otrzymała tytuł Firmy Wysokiej Reputacji. Leasingodawca otrzymał takie wyróżnienie już po raz szósty. W 14. edycji badania Premium Brand zostały wyróżnione osoby, marki, firmy i miasta, które według respondentów są najbardziej wiarygodne i cieszą się najwyższą reputacją.

EFL już po raz szósty znalazł się w gronie laureatów Premium Brand. To cieszy tym bardziej, że o werdykcie decydują nasi klienci, przede wszystkim przedstawiciele małych i średnich firm. Sądzę, że oni docenili  fakt, że Firmę Wysokiej Reputacji budujemy konsekwentnie od momentu powstania. Że od ponad 28 lat pracujemy nad poprawą jakości obsługi klienta, wprowadzamy nowe rozwiązania dostosowane do zmieniającego się otoczenia biznesowego, proponujemy innowacyjne produkty. W efekcie, na swojego partnera w biznesie, wybrało nas ponad 320 tys. klientów. Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę – mówi Radosław Woźniak, wiceprezes EFL S.A.

EFL jest jedną z pierwszych i największych firm leasingowych w Polsce. W 2018 roku spółka leasingiem i pożyczką sfinansowała aktywa o łącznej rekordowej wartości 6,2 mld zł, co oznacza blisko 13 proc. wzrost w porównaniu do poprzedniego roku. Kolejny rok z rzędu EFL jest numerem jeden w finansowaniu maszyn budowlanych. Ponadto, swoją ofertą odpowiada na aktualne potrzeby przedsiębiorców związane z elektromobilnością i w związku z tym jest liderem leasingu samochodów Tesli na polskim rynku.

Wyniki tegorocznego badania zaprezentowano podczas uroczystej gali 13 czerwca br. w centrum biznesowym Mała Warszawa. Prestiżowy tytuł Osoby Wysokiej Reputacji Premium Brand 2019 otrzymała Martyna Wojciechowska, dziennikarka, podróżniczka i pisarka. Wyróżniono również Wrocław – laureata Miasta Wysokiej Reputacji Premium Brand 2019.

Badanie reputacji Premium Brand jest realizowane nieprzerwanie od 2006 roku przez Fundację na rzecz reputacji marki "Premium Brand". Analizie poddanych jest 5 obszarów, które w największym stopniu decydują o reputacji. Są to: zaufanie do marki, referencje, czyli skłonność polecania marki innym, atmosfera medialna wokół marki, społeczne zaangażowanie / CSR oraz postrzeganie marki lub firmy jako pracodawcy. Za opracowanie wyników i przygotowanie raportów odpowiedzialny jest Dom Badawczy Maison. Badanie zostało przeprowadzone na ogólnopolskiej próbie konsumentów liczącej blisko 10 tys. osób, dobranej z panelu Ariadna metodą CAWI. W badaniu poddano analizie reputację ponad 250 marek i firm w 25 kategoriach produktów i usług.

Tytuł Marki Wysokiej Reputacji Premium Brand jest przyznawany wyłącznie wtedy, gdy wskaźnik reputacji wynosi minimum 60 punktów.

kontakt dla mediów
Maja Lidke
Doradca Zarządu ds. PR, EFL
Maja Lidke

maja.lidke@efl.com.pl

informacje o firmie
EFL

Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i  faktoring. Od 1991  współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. siedmiokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i szesciokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 320 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl

załączniki

więcej z kategorii ekonomia/biznes/finanse