styl życia zainteresowania/hobby

Detal na wagę… złota! Liberon prezentuje lakier i krem pozłacający

11.06.2019 | LIBERON

Nowoczesne glamour, stylowy vintage czy ozdobny styl barokowy? Niezależnie od tego, który podoba nam się najbardziej, ich wspólnym mianownikiem są zawsze złote dodatki! Gdzie jednak szukać pasujących i klimatycznych ram luster, ramek na zdjęcia czy ozdobnych uchwytów meblowych? Najlepiej na strychu! A potem wystarczy ozdobić je kremem lub lakierem pozłacającym Liberon!

Krem pozłacający Liberon to produkt o gęstej, woskowej konsystencji na bazie brązu, przeznaczony do zdobienia lub renowacji mebli i elementów dekoracyjnych, znajdujących się wewnątrz pomieszczeń. Sprawdzi się doskonale w przypadku dekoracji przedmiotów wykonanych z drewna, kamienia, metalu, gipsu czy kartonu. Sześć połyskujących odcieni: nowe złoto, bogate złoto, czerwone złoto, stare złoto, złoto oraz stare srebro możemy dowolnie mieszać i łączyć aż do uzyskania pożądanego efektu – błyszczącego blichtru glamour lub nadgryzionego zębem czasu vintage.

Rada Eksperta Liberon: W przypadku gładkich powierzchni, Krem pozłacający rozprowadzamy bawełnianą szmatką, zaś ozdabiając gzymsy i reliefy, wykorzystujemy szczoteczkę o twardym włosiu. Warstwę pozostawiamy do wyschnięcia na około 2 godziny. Chcąc uzyskać efekt połysku, powierzchnię polerujemy miękką szmatką.

W przypadku prac DIY skupionych w ogrodzie czy strefie wokół domu, warto postawić na Lakier pozłacający Liberon na bazie żywic z dodatkiem brązu, który z powodzeniem poradzi sobie z działaniem warunków atmosferycznych i negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Rada Eksperta Liberon: Za pomocą pędzla nakładamy równą, cienką warstwę lakieru i pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 3 godziny. W celu uzyskania gładszej powierzchni i lepszego efektu zalecamy nałożenie dwóch warstw lakieru. Pamiętajmy również, że krem można stosować na lakier, jednak nie odwrotnie.

Glamour i styl barokowy nie stornią od brokatu, kolorowego szkła, a z materiałów szczególnie dobrze czują się w towarzystwie atłasu i satyny. Vintage zaś umiłował sobie drewno, miękkie faktury oraz powierzchnie, na których upływający czas pozostawił trwały ślad. Ich wspólnym mianownikiem są zaś złocenia – zarówno te błyszczące, jak i stylizowane na pamiątki z dawnych lat. Dziś, dzięki marce Liberon, mogą z łatwością zagościć w każdym, stylowym i klimatycznym wnętrzu!

Producent: Liberon

Cena: Krem pozłacający Liberon - 34,99 zł ( 30ml) /Lakier pozłacający Liberon - 33,95 zł ( 30ml).

informacje o firmie

więcej z kategorii styl życia