turystyka/wypoczynek

Rainbow dla Dzieci na Wakacje– wspieramy letnią akcję Happy Bus

10.06.2019 | Rainbow

Wakacje coraz bliżej, w naszych biurach czeka mnóstwo promocji specjalnie przygotowanych dla najmłodszych podróżujących.

Z myślą o tych dzieciach, które jednak na wakacje nie będą mogły wyjechać, Rainbow już drugi rok z rzędu zaangażował się w akcję HappyBus. Dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu Fundacji Rodzinnych Domów Dziecka Happy Kids, udało się wyposażyć drugi piętrowy autobus, zakupiony w Wielkiej Brytanii. W tym roku akcja Happy Bus będzie wyjątkowa. Dwukrotnie zwiększy się jej zasięg,  jednocześnie w dwie odrębne trasy wyjadą dwa autobusy: dotychczasowy Ikarus, który został odremontowany dzięki ubiegłorocznemu wsparciu Rainbow oraz ten nowo zakupiony w tym roku.

W angielskim piętrusie zostaną wymontowane siedzenia, a na ich miejsce pojawią się zjeżdżalnie, drabinki, basen z kulkami, projektor, specjalne oświetlenie i wiele innych atrakcji.

 Dwa Happy Busy będą realizowały dotychczasową misję letniej akcji, czyli zapewnią rozrywkę i opiekę ubogim dzieciom ze wsi, które nie mają szans wyjechać na wakacje.

Więcej o akcji Happy Bus: https://www.happykids.org.pl/category/happybus/

 

kontakt dla mediów
Rainbow
Maciej Szczechura

maciej.szczechura@R.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii turystyka/wypoczynek