nowe produkty/usługi media/marketing/reklama

Scena może być Wasza! Wystarczy wysłać zgłoszenie

Letnie wieczory na scenie przy Wiśle, koncerty debiutantów i szansa zaprezentowania swojej twórczości – ruszył właśnie nabór do kolejnej edycji „Scena jest Wasza”. Dla młodych artystów to szansa, by wystąpić lub zadebiutować przed toruńską publicznością. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i zagrać na Scenie Letniej, a profesjonalnie zrealizowany teledysk jest na wyciągnięcie ręki! Nabór trwa tylko do 30 czerwca!

Już w lipcu znów pojawi się Scena Letnia na Barce ulokowana nad Wisłą. Oprócz wielu koncertów, spektakli i wydarzeń plenerowych, scena stanie się także okazją, aby zaprezentować swoje muzyczne talenty.

Idea projektu

„Scena jest Wasza” to realizowany przez Toruńską Agendę Kulturalną koncertowy cykl mający na celu promowanie młodych toruńskich talentów. Koncerty debiutantów i wykonawców, którzy dopiero rozpoczynają swoją muzyczną przygodę, odbywają się w ramach szerszego wakacyjnego pasma kulturalnych wydarzeń Sceny Letniej na barce na Bulwarze Filadelfijskim w Toruniu.

„Scena jest Wasza” to zarówno dobra okazja, aby zapoznać toruńską publiczność ze swoją twórczością, jaki i szansa na zdobycie profesjonalnego teledysku w internetowym plebiscycie publiczności. To swego rodzaju audiowizualna wizytówka, a kto wie, może i początek większej muzycznej przygody. – tłumaczy Marcelina Jarmolińska, koordynator projektu z ramienia Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

„Scena jest Wasza” w ubiegłych latach

O tym, że nagranie teledysku w ramach projektu „Scena jest Wasza” może być przepustką do dalszej kariery, potwierdzają ubiegłe lata. Zwycięski klip pozwolił wyróżnionemu w 2014 roku duetowi Storytellers zagrać podczas święta słowackiego miasta Czadca. W kolejnych latach wśród wyróżnionych znaleźli się chociażby w 2015 r. hip-hopowy skład Krzysztof „Kozioł” Kozłowski i Kamil „Boro” Borowski tworzący W Imię Prawdy, w 2016 r. zespół Senter Peace, a w 2017 roku bardzo młoda i utalentowana Julia Trawicka, która zaśpiewa podczas II Archipelagu Zabawy. W 2018 roku w plebiscycie zwyciężyły Julia i Laura Jeżewskie.

Kto może się zgłosić?

W projekcie „Scena jest Wasza” może zgłosić się każdy młody twórca, który chce promować własny dorobek artystyczny. Warunkiem występu jest posiadanie w dorobku co najmniej trzech autorskich utworów.

Ważne! W przypadku zdobycia nagrody jeden z utworów musi zostać wykorzystany do realizacji teledysku!

Formularz zgłoszeniowy

Aby wziąć udział w projekcie „Scena jest Wasza” zapraszamy do składania wniosków przez formularz znajdujący się na stronie: https://www.tak.torun.pl/scena/.

Ważne! Oprócz zgłoszenia elektronicznego należy wypełnić i podpisać dwa dokumenty: oświadczenie uczestnika konkursu i wykaz utworów wykonywanych podczas występu na potrzeby ZAiKS. Dokumenty należy przesłać — jako skany — pod adres scena@tak.torun.pl lub dostarczyć do sekretariatu Toruńskiej Agendy Kulturalnej (ul. Marii Konopnickiej 13 (III piętro), 87-100 Toruń, w dniach poniedziałek – piątek, w godz. 08.00–16.00) w kopercie opatrzonej napisem „Scena jest Wasza” oraz nazwą lub nazwiskiem wykonawcy.

Termin nadsyłania zgłoszeń

Zgłoszenia, a także wymagane dokumenty prosimy przesyłać i składać do dnia 30 czerwca 2019 roku.

Masz pytania?

W przypadku problemów z formularzem, bądź pytaniami w związku z projektem „Scena Jest Wasza” zachęcamy do kontaktu na poniższe dane. Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu, Marcelina Jarmolińska, tel. 604 762 720, lub poprzez e-mail: scena@tak.torun.pl.

***

Organizatorami plebiscytu Scena jest Wasza są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.


***

kontakt dla mediów
Przemysław Draheim
Rzecznik Prasowy | Zastępca dyrektora instytucji, Toruńska Agenda Kulturalna
Przemysław Draheim

p.draheim@tak.torun.pl

informacje o firmie

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Marii Konopnickiej 13/4 (III piętro), 87-100 Toruń
tel. +48 662 072 661 ⋅ http://www.tak.torun.pl/

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi