media/marketing/reklama turystyka/wypoczynek

„15 DNI DZIECKA” - darmowe podróże dla dzieci, zabawa, prezenty, konkursy i vouchery na rodzinne wakacje

03.06.2019 | Rainbow

W Rainbow trwa specjalna promocja stworzona z myślą o rodzinach. Przy zakupie wybranych ofert wypoczynkowych w hotelach rodzinnych na Lato 2019, dziecko jedzie za darmo albo otrzymuje bardzo wysoką zniżkę. Oferta potrwa do 12.06.2019.  Podczas trwania promocji pierwsze dziecko zakwaterowane z rodzicami w jednym pokoju ma wakacje  zupełnie gratis.  Ilość miejsc promocyjnych jest ograniczona.

Szczegóły promocji na stronie: https://r.pl/lato-dzien-dziecka.

Rainbow z myślą o dzieciach przygotował również zabawę połączoną z konkursem. Wakacyjne przygody Małpki Figlo to zabawa połączona z konkursem, do wygrania są vouchery na wakacje dla całej rodziny, pierwsza nagroda to voucher o wartości 15.000pln. Aby wziąć udział w konkursie należy narysować, namalować lub wykleić Małpkę Figlo, opublikować na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #figloklub  lub dostarczyć ją do jednego z  biur Rainbow.

Więcej o konkursie na: https://r.pl/lato-dzien-dziecka-konkurs

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy również specjalne prezenty. Przy zakupie w naszych oddziałach i biurach franczyzowych oferty wczasów rodzinnych na Lato 2019, każde dziecko w wieku 2-12 lat otrzyma Maskotkę Rainbow-  Małpkę Figlo.

 

 

 

 

 

 

 

 

kontakt dla mediów
Rainbow
Maciej Szczechura

maciej.szczechura@R.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii media/marketing/reklama