sport

Runmageddon Kids i Junior na start wielkopolskich wakacji

03.06.2019 | Runmageddon

Już w dniach 22-23 czerwca br., tuż po zakończeniu roku szkolnego dzieci, młodzież, a także dorośli będą mogli spektakularnie przywitać wakacje, biorąc udział w Runmageddonie Poznań. Runmageddon Kids i Junior w podpoznańskim Country Parku będzie idealną okazją by z przytupem rozpocząć wakacje i zapewnić najmłodszym niesamowitą, ekstremalną zabawę.

Tuż po zakończeniu roku, dzieci z całej Wielkopolski i okolic będą mogły wystartować w Runmageddonie Kids i Junior.  - Chyba nie ma lepszego pomysłu na rozpoczęcie wakacji  niż sportowe wyzwanie w pięknym, malowniczym miejscu. Wyzwanie, które rozbudzi żądze przygód i odwagę, a do tego zapewni medal na znak niesamowitego wyczynu. - mówi prezes Runmageddonu Jaro Bieniecki. - Dzieci uwielbiają pokonywać trasy z przeszkodami, wiem to obserwując swoje dzieci. Wyzwala to w nich siłę i ducha zdrowej rywalizacji, dlatego w całej Polsce dajemy szansę małym, a od tego roku też nastoletnim Runmageddończykom na przeżycie niecodziennej przygody.- Podczas tegorocznej edycji dzieci w  wieku 4-11 lat będą mogły wystartować w Runmageddon Kids, zaś młodzież między 12-15 rokiem życia będzie miała okazję po raz pierwszy zmierzyć się z  formułą Junior. Tegoroczne trasy poprowadzone będą na terenie podpoznańskiego Country Parku „ Pod Gajem”. Z jednej strony będą sielskie, a z drugiej naszpikowane przeszkodami, dlatego zapewnią moc niecodziennych wrażeń. A co czekać będzie dorosłych? Dla nich, Organizator zaplanował trzy formuły: Intro ( 3 km, 15 przeszkód) - dystans idealny  dla adeptów Runmageddonu; Rekrut nieco dłuższy, bo 6 kilometrowy odcinek z ponad 30 utrudnieniami oraz Classic - 12- kilometrową trasę z 50 przeszkodami. Intro i Rekrut pokonać też mogą osoby po 16 roku życia, których gotowość do startu potwierdzi opiekun prawny. Więcej informacji o zapisach oraz możliwość zakupu pakietów startowych dostępne są na stronie:https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-poznan-22-06-2019

kontakt dla mediów
Karina Cywińska
PR Manager, Runmageddon
Karina Cywińska

karina.cywinska@runmageddon.pl

tel: +48 698 555 835

informacje o firmie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

załączniki

więcej z kategorii sport