polityka media/marketing/reklama

"Wprost" (23) Plan Tuska

Ujawniamy: Przegrana opozycji w wyborach zmieniła zamiary Donalda Tuska. Jak szef Rady Europejskiej chce wrócić do polskiej polityki.

Kraj

Plan Tuska. Donald Tusk zawiesza dotychczasowy plan powrotu do polskiej polityki. Na razie będzie budował społeczną listę do Senatu. Wciąż nie wyklucza też startu w wyborach prezydenckich.

Rząd w służbie partii i wyborów. Powrót Elżbiety Witek, awans Bożeny Borys-Szopy I Dariusza Piontkowskiego, komitet społeczny dla Piotra Glińskiego – to ustalenia Zjednoczonej Prawicy z ubiegłego tygodnia dotyczące rekonstrukcji rządu.

Rekonstrukcja opozycji. Koalicja po przegranych wyborach wymyśla się od nowa. Jak płynie statek I widzi przed sobą skałę, to musi zrobić zwrot przez rufę. Inaczej pójdzie na dno – tłumaczy polityk z władz PO.

To czas gniewu. Część księży potrzebuje znaku, wstrząsu, spektakularnych wydarzeń, przełomu pod tytułem “dymisja episkopatu” – ksiądz Przemysław Śliwiński, rzecznik prasowy archidiecezji warszawskiej.

Społeczeństwo

Moja córka i moja córkowa.  Coming out dziecka jest dla rodziców równie trudny jak dla niego samego. Dowiadują się, że nie będą mieli wnuków, że będą żyli w lęku, a politycy, publicyści i uliczni chuligani powtarzają, że ich dziecko to dewiant i pedofil.

Doda na celowniku. Ruszył proces przeciwko Dodzie i jej mężowi Emilowi Stępniowi, oskarżonym o nękanie byłego partnera artystki. Jednak w sprawie pojawiły się poważne wątpliwości. Czy piosenkarka padła ofiarą “uknutego planu”?

Biznes

Sprzedawcy kłamstw. Kiedy twórcy Amber Gold nadal czekają na wyrok, w Polsce posypała się właśnie kolejna piramida finansowa. Tym razem w Ełku, gdzie dwoje zakochanych oszukało ludzi na 60 mln zł. Pieniądze przepuścili nadrzewka bonsai i luksusowe samochody.

Zagranica

Zagryzanie samca alfa. W UE tworzy się koalicja, której celem jest odsunięcie od władzy dominujących dotąd w Brukseli chadeków. To zła wiadomość dla PO i PSL, będących częścią frakcji chadeckiej.

 

“Wprost” nagrodził kobiet sukcesu.  Podczas gali ShEO Awards tygodnik “Wprost” po raz pierwszy uhonorował kobiety osiągające sukces w biznesie sztuce i życiu społecznym, potrafiące wiele dawać od siebie samych.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 3 czerwca trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

kontakt dla mediów
PMPG POLSKIE MEDIA S.A.
Biuro prasowe

biuroprasowe@pmpg.pl

informacje o firmie

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

załączniki

więcej z kategorii polityka