media/marketing/reklama

Samsung po raz kolejny z tytułem Marki Godnej Zaufania

Samsung po raz czwarty z rzędu zwyciężył w kategorii smartfonów w badaniu Marka Godna Zaufania przeprowadzanym wśród polskich przedsiębiorców.

  • Smartfony marki Samsung zostały uznane przez polskich przedsiębiorców za najbardziej godne zaufania.
  • Marka Godna Zaufania to badanie realizowane przez instytut badawczy Kantar Polska na zlecenie My Company Polska.
  • Respondenci wyróżnili smartfony Samsung już po raz czwarty z rzędu.

Celem badania Marka Godna Zaufania jest wyłonienie marek, produktów i usług, którym najbardziej ufają polscy przedsiębiorcy. Badanie realizowane jest przez instytut badawczy Kantar Polska na zlecenie firmy Tarsago, wydawcy „My Company  Polska”.

W tegorocznej edycji badania marką najbardziej godną zaufania w kategorii smartfon zdaniem respondentów został Samsung.

„Tytuł Marki Godnej Zaufania to dla nas ogromne wyróżnienie, a zarazem motywacja do dalszej wytężonej pracy, aby dostarczać naszym klientom produkty i usługi, wspomagające rozwój biznesu i pomagające w pełni wykorzystać potencjał nowych rozwiązań” – podsumowuje Arkadiusz Wójcik, VP, Head of IT& Mobile, Samsung Electronics Polska.

W badaniu wzięło udział 4555 przedsiębiorców. Respondenci na bazie własnych doświadczeń i wiedzy typowali firmy, które ich zdaniem zasługują na największe zaufanie, w ponad 20 kategoriach najbardziej popularnych usług i produktów dla biznesu. W każdej z kategorii ankietowani mogli wskazać tylko jedną markę, którą oceniają jako najbardziej godną zaufania. W kategorii smartfonów Samsung zdobył 39,4% wszystkich głosów.

kontakt dla mediów
Olaf Krynicki
Rzecznik Prasowy, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Olaf Krynicki

o.krynicki@samsung.com

tel: +48 22 607 40 06

informacje o firmie

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie   telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED. 
Więcej informacji można znaleźć na stronach:  https://news.samsung.com/pl/  oraz  http://news.samsung.com.

więcej z kategorii media/marketing/reklama