budownictwo/nieruchomości

Santander Bank Polska w CZ Office Park w Lublinie

29.05.2019 | Cushman & Wakefield

Rekordowa transakcja na lubelskim rynku biurowym

Santander Bank Polska S.A. wynajął prawie 5 tys. mkw. powierzchni biurowej w kompleksie CZ Office Park w Lublinie. W imieniu międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield najemcę reprezentowali Agnieszka Gułaś oraz Krzysztof Misiak.

Grupa Santander Bank Polska S.A. jest drugą największą instytucją finansową w Polsce, pod względem wielkości aktywów, która oferuje rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych. Od 2011 r. Bank należy do międzynarodowej Grupy Santander, która ma znaczący udział w 10 kluczowych rynkach w Europie oraz obu Amerykach.  

CZ Office Park A to nowoczesny budynek biurowo-usługowy klasy A w kompleksie CZ Office Park, o łącznej powierzchni najmu 21 tys. mkw. Budynek jest zlokalizowany na skrzyżowaniu ul. Nałęczowskiej i Al. Kraśnickiej, w pobliżu głównych tras komunikacyjnych Lublina. Budowa obiektów rozpoczęła się w 2015 roku, a realizacja całego kompleksu o pow. całkowitej 80 000 m. kw. dobiegnie końca w 2025 roku. Pierwszy etap projektu, w którym powstały dwa budynki biurowe oraz 7-kondygacyjny budynek mieszkalny, zakończył się w 2018 roku.

kontakt dla mediów
Eliza Bingül
Cushman & Wakefield
Eliza Bingül

media.poland@cushwake.pl

tel: +48 (22) 820 20 16

informacje o firmie

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

załączniki

więcej z kategorii budownictwo/nieruchomości