wydarzenia handel

Dzień Dziecka w Sadyba Best Mall

28.05.2019 | Klépierre

Z okazji Dnia Dziecka Sadyba Best Mall otwiera wrota do odległej galaktyki! Wszystko to za sprawą atrakcji Star Adventure, dzięki której przeniesiemy się w kosmiczny świat statków prowadzących wojny międzygalaktyczne, walki na miecze świetlne oraz robotów i innych bohaterów gwiezdnych starć.

Od środy 29 maja do soboty 1 czerwca na odwiedzających czeka makieta największego w Europie Statku Kosmicznego T-65, Star Adventure to także niepowtarzalna ekspozycja kostiumów kosmicznych.

Ponadto w piątek i sobotę, tj. 31 maja oraz 1 czerwca, na klientów galerii czeka Symulator Statku Kosmicznego, dzięki któremu każdy uczestnik weźmie udział w filmowej bitwie kosmicznej i będzie miał szansę zniszczenia imperialnej stacji bojowej. Wśród atrakcji znajdą się też Strefa 426 - interaktywna zabawa pozwalająca przenieść się w Obcy Świat ze ścianką do pamiątkowych zdjęć i selfie, a także Strefa AR, w której, dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć techniki, będzie można poćwiczyć walkę mieczem świetlnym.

Link do wydarzenia na Facebook'u. 

kontakt dla mediów
Zuzanna Cholewa
Account Manager, Klépierre
Zuzanna Cholewa

zuzanna.cholewa@mslgroup.com

informacje o firmie

SADYBA BEST MALL

Warszawska galeria handlowa Sadyba Best Mall znajduje się w prestiżowym sąsiedztwie Traktu Królewskiego prowadzącego do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina–Jeziorny. W ponad 100 sklepach i punktach usługowych oraz gastronomicznych na powierzchni blisko 23 tys. m2 centrum zapewnia klientom szeroki wybór marek i usług. W Sadyba Best Mall obecne są marki premium: Tatuum, Pandora, Lilou; a także szereg popularnych sklepów sieciowych: Esprit, H&M, New Balance, Medicine. Sadyba Best Mall zaprasza także do kina Cinema City, wyposażonego w 12 sal kinowych oraz jedynego w Warszawie trójwymiarowego kina IMAX. Na miłośników tradycyjnie produkowanego pieczywa czeka Vincent - francuska piekarnia. Czynne 24 h / 7 dni w tygodniu jest CityFit, klub fitness z najwyższej jakości sprzętem w 7 strefach treningowych. Sadyba Best Mall, jako pierwsze centrum handlowo-rozrywkowe w tej części Europy, zostało nagrodzone w 2002 roku przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers) w kategorii innowacyjny projekt. Sadyba Best Mall posiada certyfikat BREEAM.

Sadyba Best Mall należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Więcej informacji:

www.sadyba.pl

www.facebook.com/SadybaBestMall

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia