internet technologie media/marketing/reklama

„Rozwiązania od Zyxel – Case Study” – weź udział w konkursie i wygraj!

27.05.2019 | ZYXEL

Ruszyła I edycja konkursu „Rozwiązania od Zyxel – Case Study”, skierowanego do Partnerów firmy. Przesyłając opis wdrożenia z wykorzystaniem jej produktów można wygrać publikację w mediach branżowych oraz nagrodę od Zyxel.

Konkursowe zadanie obejmuje wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie konkursowej, w którym uczestnik ma za zadanie opisać interesujący przypadek wdrożenia zrealizowanego z wykorzystaniem urządzeń firmy Zyxel. Spośród przesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze jedno, najbardziej atrakcyjne. Zwycięzca może liczyć na nagrodę w postaci publikacji opisu zwycięskiego wdrożenia w mediach branżowych oraz nagrodę przygotowaną przez Zyxel.

W konkursie udział może wziąć każdy, kto w ciągu 6 miesięcy przed rozpoczęciem konkursu wykonał wdrożenie z wykorzystaniem produktów Zyxel. Pierwsza edycja konkursu potrwa do 21 czerwca 2019 roku. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie firmy.

kontakt dla mediów
ZYXEL
Agnieszka Skiepko

a.skiepko@neuron.pl

tel: 535 358 107

informacje o firmie

Zyxel Communications

Zyxel Communications już od prawie 30 lat łączy ludzi koncentrując się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Nasze możliwości adaptacji oraz innowacyjne technologie sieciowe czynią nas liderami komunikacji dla firm telekomunikacyjnych, dostawców usług, klientów biznesowych i użytkowników domowych.

  • 1500+ współpracowników na całym świecie
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
  • Ponad 700,000 firm pracujących lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • Obecność na 150 światowych rynkach

Obecnie, Zyxel Communications tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspierając ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

ZYXEL – twój sieciowy sojusznik

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

załączniki

więcej z kategorii internet