sport styl życia media/marketing/reklama

Ekipa Leszka na podwarszawskim Runmageddonie

24.05.2019 | Runmageddon

Lech Free w swojej kampanii pokazuje, że nie trzeba iść na kompromisy! Można cieszyć się smakiem piwa, a dzięki zerowej zawartości alkoholu - nie rezygnować z aktywności. Ambasadorowie marki, znani jako Ekipa Leszka, udowadniają swoimi działaniami ideę kampanii - #możeszwszystko, jeśli tylko chcesz.

#MożeszWszystko to nowy projekt marki Lech Free popularyzujący aktywność fizyczną. Jego ambasadorowie znani jako Ekipa Leszka udowadniają, że w sporcie można osiągnąć wiele. Ważna jest tylko odrobina silnej woli oraz zaangażowanie. Chcąc zachęcić do podejmowania nowych wyzwań, członkowie ekipy Lecha Free zdecydowali się pokonać ekstremalny bieg z przeszkodami - Runmageddon.

Pierwszymi osobami, które pojęły się wyzwania Runmageddonu byli Julita Kotecka oraz Paweł Nerek. Popularni trenerzy Fitbodies.pl jako pierwsi w marcu br. pokonali z sukcesem dystans 120 kilometrów Runmageddonu Sahara, a w kwietniu dotarli na metę dwunastokilometrowej formuły Classic naszpikowanej ponad 50 przeszkodami we Wrocławiu. Pełni pozytywnych emocji i wrażeń zachęcili pozostałą cześć ekipy do rozpoczęcia treningów oraz do startów w popularnym biegu z przeszkodami.

W Nadarzynie, w dniach 25-26 maja br. podczas Runmageddon Ptak Warsaw Expo wystartuje dwóch, kolejnych członków Ekipy Leszka, którzy swoim udziałem potwierdzą przesłanie akcji #MożeszWszystko. W sobotę, w 6-kilometrowej formule Rekrut pobiegnie siatkarz Andrzej Wrona, który pokona ponad 30 przeszkód. W niedzielę, na starcie stanie aktor Kuba Wesołowski, który zmierzy się z wyzwaniem formuły Classic czyli 12-kilometrowego odcinka naszpikowanego ponad 50 przeszkodami. Część Ekipy Leszka będzie trzymać kciuki za ich rywalizację, a sami zainteresowani chętnie podzielą się swoimi wrażeniami z trasy w strefie Lecha Free.

kontakt dla mediów
Karina Cywińska
PR Manager, Runmageddon
Karina Cywińska

karina.cywinska@runmageddon.pl

tel: +48 698 555 835

informacje o firmie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

załączniki

więcej z kategorii sport