wydarzenia handel media/marketing/reklama

„Nie ma jak z Mamą”. Dzień Matki i Dzień Dziecka w Galerii Klif świętujemy od 26 maja do 1 czerwca. Zrób zakupy i wygraj karty podarunkowe Klif, książki kucharskie lub zaproszenia na warsztaty kulinarne dla dzieci. Finał akcji 1 czerwca.

24.05.2019 | Galeria Klif

Świętowanie Dnia Matki w Galerii Klif rozpocznie się 26 maja i potrwa do końca miesiąca. Już zakupy za 200 złotych pozwolą na otrzymanie atrakcyjnych nagród, którymi są vouchery, książki „Najlepsze przepisy dla całej rodziny”, upominki od najemców i zaproszenia na wyjątkowe warsztaty kulinarne, które odbędą w Dniu Dziecka. Warsztaty poprowadzą szkoleniowcy Fundacji Szkoła na Widelcu oraz Patryk Piskorz – finalista programu MasterChef Junior. Dodatkową atrakcją będzie pokaz kulinarny Grzegorza Łapanowskiego znanego z formatu Top Chef.

Na klientów Galerii Klif czeka ponad 200 nagród gwarantowanych

Z okazji Dnia Matki Galeria Klif przygotowała akcję „Nie ma jak z Mamą”, która potrwa od 26 do 31 maja. Na klientów czekają atrakcyjne nagrody. Aby je zdobyć wystarczy wydać 200, 300 lub 500 zł i zarejestrować paragon w Promocyjnym Punkcie Obsługi Klienta zlokalizowanym przy fontannie, naprzeciwko Sephory. Punkt będzie czynny od 26 maja do końca miesiąca w godzinach 12:00 - 18:00.

- W Galerii Klif celebrujemy Dzień Matki aż przez sześć dni, ponieważ chcemy, aby każda, nawet bardzo zajęta mama mogła mieć czas na świętowanie – mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif. – Zachęcamy do wspólnych, rodzinnych zakupów i spędzenia miłego czasu w Klifie.

Maksymalnie dwa paragony na łączną kwotę 200 zł upoważniają do odebrania książki kucharskiej Fundacji Szkoła Na Widelcu „Najlepsze przepisy dla całej rodziny”. Przy wydaniu 300 zł możemy liczyć na zaproszenie na warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzone przez Grzegorza Łapanowskiego. Dzięki zakupom za 500 zł zyskujemy kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania na terenie Galerii Klif. Dodatkowo, w każdym dniu akcji, dla pierwszych Klientów odbierających nagrody przygotowane zostały drobne upominki od Najemców. Ilość nagród w puli każdego dnia jest ograniczona. Regulamin akcji dostępny będzie w Punkcie Obsługi Konkursu.

Warsztaty z gwiazdami programów kulinarnych i inne atrakcje dla dzieci

Warsztaty, na które zaproszenia można wygrać podczas akcji „Nie ma jak z Mamą” odbędą się w sobotę, 1 czerwca. Dzieci nauczą się przygotowywać dania oparte na sezonowych, lokalnych produktach. Gwiazdą warsztatów będzie Grzegorz Łapanowski – twórca Fundacji Szkoła na Widelcu, prowadzący oraz juror programu Top Chef, właściciel Food Lab Studio i autor wielu książek kucharskich. Wspomagać go będzie Patryk Piskorz II-vice mistrz II edycji Master Chef Junior. Podczas warsztatów zostaną przygotowane dania degustacyjne, których skosztować będą mogli klienci Galerii Klif. Dodatkowymi atrakcjami będą także zajęcia sportowe dla dzieci przygotowane przez Calypso Fitness Club, a także animacje dla dzieci oraz strefa gier i zabaw z Rodziną Treflików.

kontakt dla mediów
PR Manager, Galeria Klif
Alina Geniusz-Siuchnińska

alina.geniusz@inntu.pl

informacje o firmie

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim Klientom ponad 140 sklepów, które swoimi propozycjami zaspokoją najbardziej wymagające gusta. W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, BOHOBOCO, Charme, Calvin Klein Jeans, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita Robert Kupisz Liu Jo, Marciano Guess, Max&Co., Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta Klientów.

Do ich dyspozycji jest Supermarket Piotr i Paweł, strefa food court, Kraina Treflików - miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się na sobie i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia