styl życia towary konsumpcyjne

Otwarcie salonu Parfois w Poznań Plaza

21.05.2019 | Klépierre

W Poznań Plaza został otwarty salon Parfois - nowoczesny lokal marki znajduje się na parterze galerii.

Parfois to portugalska marka modnych akcesoriów dla kobiet, popularna wśród klientów w ponad 65 krajach dzięki różnorodności produktów, atrakcyjnym cenom i innowacyjnemu konceptowi sprzedaży. W sklepach można znaleźć szeroką gamę dodatków dla kobiet prezentujących najnowsze trendy danego sezonu m.in. torebki, buty, biżuterię, apaszki, paski, okulary i zegarki. Marka Parfois skierowana jest do nowoczesnych kobiet, które uwielbiają najnowsze trendy, a jednocześnie nie chcą przepłacać.

Parfois to doceniana marka z branży modowej, która świetnie radzi sobie na polskim rynku. Nieustannie pracujemy nad tym, aby goście Poznań Plaza mieli dostęp do sklepów oferujących najnowsze trendy modowe, a takie marki jak Parfois doskonale wpływają na różnorodność propozycji handlowej naszego centrum – mówi Wojciech Węgorzewski, dyrektor Poznań Plaza.

Marka Parfois rozszerzy w Poznań Plaza ofertę salonów z biżuterią i akcesoriami.

kontakt dla mediów
Aleksandra Ciok
Account Director, Klépierre
Aleksandra Ciok

aleksandra.ciok@mslgroup.com

tel: +48 22 278 38 06

informacje o firmie

POZNAŃ PLAZA

Centrum handlowe Poznań Plaza harmonijnie łączy funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. Na blisko 30 tys. m2 klienci znajdą około 140 salonów i sklepów z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej, obuwia oraz wiele punktów usługowych i gastronomicznych. W Poznań Plaza obecne są marki premium: Tous, Molton oraz popularne sklepy sieciowe: New Look, Promod, Zara i Reserved. Powodzeniem wśród klientów centrum cieszy się supermarket Piotr i Paweł. W Poznań Plaza znajduje się 10 sal kinowych Cinema City i jedyne w Poznaniu trójwymiarowe kino IMAX. Poznań Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Poznań Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

 

Więcej informacji:

www.poznanplaza.pl

www.facebook.com/CH.Poznan.Plaza

https://www.instagram.com/poznanplaza/

załączniki

więcej z kategorii styl życia