sport styl życia zainteresowania/hobby zdrowie

Przedsmak Runmageddonu - trening w Galerii Klif w Gdyni

21.05.2019 | Runmageddon

Za niespełna 3 tygodnie każdy marzący o ekstremalnej przygodzie mieszkaniec Trójmiasta będzie mógł wziąć udział w Runmageddonie Gdynia. Decyzję o starcie warto podjąć i jak najszybciej zapisać się na trening przygotowujący do Runmageddonu w Galerii Klif.

Za niespełna 3 tygodnie każdy marzący o ekstremalnej przygodzie mieszkaniec Trójmiasta będzie mógł wziąć udział w Runmageddonie Gdynia. Decyzję o starcie warto podjąć jak najszybciej i zacząć już przygotowania do tego, najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami. Idealna okazja do rozpoczęcia budowania formy przed Runmageddonem nadarzy się już w sobotę 25 maja br. w Galerii Klif w Gdyni. Tego dnia, o godzinie 15:00 rozpocznie się trening przygotowujący do pokonywania ekstremalnych tras najeżonych przeszkodami. Jego uczestnicy zmierzą się z wyzwaniami przygotowanymi przez ekipę Wild Team i Calypso Fitness Gdynia, które będą tylko przedsmakiem tego, co spotka ich na czerwcowym Runmageddonie. Trening rozpocznie się w klubie fitness - rozgrzewką prawdziwego Runmageddończyka. Następnie poprowadzony będzie schodami na górny parking galerii, z którego rozpościerać się będzie widok na teren Parku Kolibki, gdzie odbędzie się czerwcowy Runmageddon. Uczestnicy, poznają ćwiczenia wzmacniające kondycję i poprawiające koordynację, co przyda im się podczas ekstremalnego wyzwania. W trakcie treningu będą mogli też zawalczyć o 20% zniżkę na zakup pakietu startowego na dowolną formułę Runmageddonu Gdynia.

Trening w Galerii Klif w Gdyni będzie świetnym przygotowaniem dla tych, którzy marzą o starcie w Runmageddonie, ale jeszcze się wahają. Będzie też dobrą okazją na wspólne ćwiczenia dla osób, które powiedziały już „Tak” ekstremalnemu biegowi i w dniach 8-9 czerwca br. ruszą na jego trasy.

Więcej informacji o niecodziennym treningu w Galerii Klif znaleźć można na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/morderczy-trening-runmageddon-galeria-klif-gdynia-25-05-2019. Partnerem treningu jest marka Samsung.

Morski Runmageddon Gdynia

Runmageddon Gdynia zaplanowany jest na weekend 8-9 czerwca i odbędzie się w  Parku Kolibki oraz na okolicznej plaży. Składać się będzie z 5 klasycznych formuł – trzech dla dorosłych i po jednej dla dzieci 4-11 lat oraz dla młodzieży 12-15 lat oraz z wyjątkowego biegu Nocny Rekrut. Podczas runmageddonowego weekendu początkujący dorośli oraz nastolatkowie po 16 roku życia ( za osobistą zgodą rodzica) zmierzą się z trasą INTRO o długości 3 kilometrów i z 15 przeszkodami. Aktywni sportowo miłośnicy biegów z przeszkodami będą mogli wybrać trasę REKRUT mierzącą 6 kilometrów i zastawioną 30 utrudnieniami lub też najdłuższą trasę tej edycji, czyli 12 kilometrowy CLASSIC z 50 konstrukcjami. Dzieci w wieku 4-11 lat będą mogły pobiec jednokilometrową trasą KIDS naszpikowaną 10 przeszkodami. Młodzież 12-15 lat zmierzy się z formułą Junior - dwukilometrowym dystansem najeżonym 15 konstrukcjami. Szczegóły na temat wydarzenia oraz zapisy dostępne są pod adresem: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-gdynia-08-06-2019.

kontakt dla mediów
Karina Cywińska
PR Manager, Runmageddon
Karina Cywińska

karina.cywinska@runmageddon.pl

tel: +48 698 555 835

informacje o firmie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 180 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

załączniki

więcej z kategorii sport