sport

Wyzwania ekstremalne, czyli Runmageddon wspiera Bicie Światowego Rekordu Guinnessa

13.05.2019 | Runmageddon

Już 15 maja Arena Gliwice zapełni się śmiałkami, którzy podejmą się bicia Światowego Rekordu Guinnessa w robieniu pompek. Podczas wydarzenia obecna będzie także ekipa Runmageddonu, która przygotowała specjalne niespodzianki zarówno dla uczestników wyzwania jak i widzów. To wyjątkowe sportowe spotkanie odbędzie się w ramach tygodnia Juwenaliów Gliwickich IGRY 2019.

Każdy kto lubi wyzwania i dreszcz adrenaliny musi tego dnia pojawić się na Arenie Gliwice! Aby pobić dotychczasowy rekord, około 2000 odważnych ochotników przez minutę wykona tyle pompek ile będą w stanie z siebie wykrzesać. A jeśli pobicie światowego rekordu brzmi zbyt mało zachęcająco, Runmageddon przygotował dodatkową motywację. Dla wszystkich uczestników zadania czekać będzie specjalna 10% zniżka na gliwicką edycję najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami, która odbędzie się w dniach 6-7 lipca br.

Tego dnia sportową konkurencję zaproponuje także Runmageddon. Udział w niej będzie mógł wziąć nie tylko uczestnik bicia rekordu, ale także wszyscy zgromadzeni na Arenie Gliwice. Zadanie będzie polegało na wykonaniu jak największej liczby burpees’ów w określonym czasie. Warto się wysilić ponieważ nagroda będzie tego warta! Dla pięciu najlepszych zawodników czekać będą vouchery do wykorzystania na dowolny bieg.

kontakt dla mediów
Karina Cywińska
PR Manager, Runmageddon
Karina Cywińska

karina.cywinska@runmageddon.pl

tel: +48 698 555 835

informacje o firmie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 180 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz. Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

załączniki

więcej z kategorii sport