ekonomia/biznes/finanse

Elektromobilne pojazdy ING na ESD i EKG

10.05.2019 | ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski udostępni uczestnikom European Startup Days oraz Europejskiego Kongresu Gospodarczego elektromobilne pojazdy.

 

Kolejny raz zwracamy uwagę na konieczność podejmowania działań w trosce o czyste powietrze. Ochrona środowiska naturalnego jest wpisana w długoterminową strategię naszego rozwoju a priorytetem w naszej działalności biznesowej są projekty realizowane w trosce o środowisko naturalne. Zachęcamy uczestników do testowania elektromobilnych pojazdów – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Uczestnicy European Startup Days oraz Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, będą mogli skorzystać z elektromobilnych pojazdów ING już 14 i 15 maja, w godzinach od 10:00 do 17:00.

Szczegóły na stoisku ING Banku Śląskiego przed Spodkiem.

ING Bank Śląski zachęcą Polaków do proaktywnej postawy również poprzez dedykowaną ofertę. W ramach oferty pożyczek i kredytów dla klientów indywidulanych i firm, bank oferuje promocyjne finansowanie na produkty i rozwiązania, które przyczyniają się do zmniejszenia zużycia energii konwencjonalnej i zwiększenia czystej.

Bank zwraca prowizję za udzielenie kredytów po 3 miesiącach regularnej spłaty, przedstawieniu przez klienta faktury za taki produkt oraz spełnieniu pozostałych warunków określonych w regulaminie promocji.

Więcej na: https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczka-gotowkowa-eko

kontakt dla mediów
Joanna Majer - Skorupa
Zastępca Rzecznika Prasowego, ING BANK ŚLĄSKI S.A.
Joanna Majer - Skorupa

joanna.majer-skorupa@ing.pl

tel: +48 32 357-8184

informacje o firmie

więcej z kategorii ekonomia/biznes/finanse