sport

Nowe wyzwania Runmageddonu i marki Wawel

09.05.2019 | Runmageddon

Runmageddon oraz Wawel kontynuują współpracę, w której na pierwszym miejscu stawiają szeroko rozumianą pomoc innym: w życiu, na trasie czy w walce z trudnościami. Popularne w Polsce marki wspólnie, realizowanymi projektami potwierdzają, że warto łączyć siły i działać na rzecz innych.

W 2018 roku producent słodyczy Wawel oraz organizator cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami Runmageddon podjęli pierwsze wspólne wyzwania. Podczas polskich eventów zaprosili małych Runmageddończyków do zabaw w interaktywnej, pełnej słodyczy ciężarówce Wawel Truck. Z kolei, w trakcie zagranicznego Runmageddonu Kaukaz zorganizowali dobroczynną akcję, której efektem było przekazanie pakietów startowych i słodyczy dla podopiecznych pięciu domów dziecka. Te ciepło przyjęte przez odbiorców akcje zachęciły partnerów do dalszej współpracy i pobudziły ich kreatywność.

W 2019 roku Wawel oraz Runmageddon podjęli decyzję o rozwoju współpracy i przygotowaniu kolejnych, niecodziennych akcji skoncentrowanych na szeroko rozumianym pomaganiu innym. Już od wrocławskiej edycji ekstremalnego bieg, Wawel wspiera uczestników owocowymi galaretkami Fresh & Fruity (na bazie pektyn owocowych, z naturalnymi aromatami, bez zbędnych dodatków), które dostępne są w specjalnie przygotowanej strefie regeneracyjnej. Galaretki Fresh & Fruity to doskonałe produkty dla osób aktywnych fizycznie, które podczas wysiłku potrzebują szybko uzupełnić zasoby energii. Już wkrótce galaretki Fresh & Fruity zyskają nowy komunikat na opakowaniu – rekomendację Runmageddonu.

Dodatkowo, podczas tegorocznych eventów na trasach Runmageddonu spotkać będzie można ambasadorów nowego projektu „Pomocna dłoń”, których zadaniem jest niesienie pomocy mierzącym się z ekstremalnym wyzwaniem Runmageddończykom. Ekipę pomocników tworzy marka Wawel.

W maju, w ramach współpracy Wawelu i Runmageddonu, wystartował też nowy projekt - „Metamorfozy Wawel” - z udziałem polskich blogerek, Sióstr Bukowskich, które na co dzień propagują zdrowy styl życia. Popularne influencerki zaprosiły internautów do wzięcia udziału w konkursie, którego zwycięzcy zaproszeni zostaną do wspólnych treningów przygotowujących do startu w Runmageddonie. Przygotowania 5 śmiałków oraz Patrycji i Martyny Bukowskich śledzić będzie można na kanałach social mediowych partnerów. W tym roku siostry Bukowskie wraz z trenerem Runmageddonu i sportowym ambasadorem Wawelu na Runmageddonie, Tomaszem Żakiem, odwiedzili już podopiecznych jednego z pięciu domów dziecka i zorganizowali dla nich wspólne aktywności i treningi. Dodatkowo, kontynuując zeszłoroczną, charytatywną akcję dla domów dziecka, podopieczni zaprzyjaźnionych placówek będą mogli wystartować w Runmageddonie Trójmiasto, który odbędzie się w Gdyni w dniach 11-12 maja br. Partnerzy zapewnią dzieciom opiekę i niecodzienną zabawę.

kontakt dla mediów
Karina Cywińska
PR Manager, Runmageddon
Karina Cywińska

karina.cywinska@runmageddon.pl

tel: +48 698 555 835

informacje o firmie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 180 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

załączniki

więcej z kategorii sport