towary konsumpcyjne turystyka/wypoczynek

Wielkanocne menu w Emirates

18.04.2019 | Emirates

Czwartek, 18 kwietnia 2019 r. – Warszawa, Polska – Z okazji Wielkanocy linie Emirates szykują świąteczne specjały na pokładzie samolotów i w wybranych poczekalniach lotniskowych na całym świecie. Wielkanocne menu będzie serwowane we wszystkich klasach rezerwacyjnych w dniach 19-23 kwietnia podczas lotów z Dubaju do kierunków w Europie, Australii, Nowej Zelandii, USA, Argentynie, Brazylii, RPA, Ghanie i na Filipinach.

Przewoźnik pamięta również o prawosławnych pasażerach, którzy będą mogli spróbować świątecznych potraw, podróżując z Dubaju do Rosji i Grecji 28 kwietnia.

Na pokładzie na pasażerów czekają tradycyjne bułeczki drożdżowe przygotowywane ręcznie według autorskiego przepisu Emirates, z przyprawionym ciastem i skórką pomarańczową, rodzynkami sułtańskimi i porzeczkami. Z kolei dzieci będą zachwycone deserami, wśród których pojawi się wielkanocny zajączek. Na wybór wielkanocnych deserów mogą liczyć podróżujący klasą premium. Pasażerowie w klasie pierwszej znajdą w swoim koszyku ze smakołykami wielkanocną edycję kulek lukrecjowych Lakrids „Egg” Dulce de Leche. Świąteczną ofertę uzupełniają potrawy inspirowane kuchnią regionalną podawane podczas wszystkich rejsów Emirates.

W dniach 21-22 kwietnia wielkanocne specjały pojawią się także we wszystkich siedmiu poczekalniach Emirates na lotnisku w Dubaju i w większości poczekalni przewoźnika na całym świecie. W Dubaju pasażerowie będą mogli spróbować tradycyjnych bułeczek drożdżowych, angielskich babeczek z bakaliami i marcepanem, ciasta marchewkowego i deseru Banoffee. Przez cały tydzień w kawiarniach Coffee Planet będą serwowane świąteczne napoje takie jak Marshmallow Mocha czy White Chocolate Breve.

W poczekalniach Emirates na innych lotniskach członkowie programu lojalnościowego oraz pasażerowie klasy pierwszej i biznes Emirates mogą liczyć na akcenty regionalne, takie jak kotlet jagnięcy po rzymsku podawany z karczochami i miętą w poczekalni Emirates w Rzymie, tradycyjna w kuchni RPA ryba marynowana w poczekalniach Emirates w Kapsztadzie i Johannesburgu, chleb wielkanocny w Kuala Lumpur czy wielkanocny udziec jagnięcy w poczekalniach w USA.

Pasażerowie podróżujący w okresie wielkanocnym będą mogli wybrać spośród ponad 4 tysięcy kanałów w systemie rozrywki pokładowej na żądanie ice, w tym przeszło tysiąc filmów z całego świata. Wśród nowości znalazły się takie filmy familijne jak Kluseczka, Krzysiu, gdzie jesteś?, Zakręcony piątek, Zegar czarnoksiężnika czy Mary Poppins powraca. Mając do dyspozycji tak bogatą ofertę rozrywkową na pokładzie, pasażerowie mogą stworzyć własne playlisty z muzyką, filmami i programami telewizyjnymi przed lotem w aplikacji Emirates i zsynchronizować je z systemem ice po wejściu na pokład, zyskując tym samym więcej czasu na relaks przed ekranem.

Wielkanocne atrakcje na pokładzie i na lotniskach są częścią inicjatywy Emirates, która poprzez unikalne i sezonowe oferty ma zapewnić pasażerom jeszcze lepsze wrażenia z podróży.

kontakt dla mediów
Zuzanna Cholewa
Account Manager, Emirates
Zuzanna Cholewa

zuzanna.cholewa@mslgroup.com

tel: +48 22 444 48 47

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 273 szerokokadłubowych maszyn, w tym 14 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 243 samolotów o wartości ponad 100 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.

Linie Emirates obsługują loty w 158 kierunkach w 86 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii towary konsumpcyjne