handel media/marketing/reklama

Wielkanocny Jarmark w Sadyba Best Mall

17.04.2019 | Klépierre

W trakcie okresu przedświątecznego klienci centrum handlowego Sadyba Best Mall będą mogli spróbować, a także zakupić wiele różnych przysmaków znajdujących się na kiermaszu produktów regionalnych. Jarmark potrwa do 20 kwietnia do godz. 13.00.

Jarmark to doskonała okazja, aby całą rodziną wybrać się na przedświąteczne zakupy, zaopatrzyć się w produkty niezbędne w wielkanocnym koszyczku oraz spróbować nowych smaków. Nie tylko wyjątkowa oferta, ale także dogodna lokalizacja oraz parking sprawią, że świąteczne zakupy w Sadyba Best Mall będą dla mieszkańców Warszawy prawdziwą przyjemnością.

Na stoiskach zagościły tradycyjne specjały, a także dekoracje i ozdoby, dzięki którym każde wnętrze nabierze wielkanocnego klimatu. W ofercie można znaleźć również produkty, które pozwolą wypełnić koszyczek wielkanocny, udekorować stół świąteczny oraz zrobić komuś psikusa z okazji mokrego dyngusa.

Na klientów galerii Sadyba Best Mall czekają stoiska starannie wyselekcjonowanych dostawców, w których ofercie znajdą się wędzone ryby, różne rodzaje chleba oraz szeroki wybór oliwek. Również dla amatorów słodkości galeria przygotowała smakowitą ofertę. Na licznych stoiskach nie zabraknie pełnej gamy suszonych owoców z całego świata, jak i chałwy tureckiej oraz miodów. Bogatą ofertę świątecznych przysmaków uzupełnią najpopularniejsze specjały z wybranych regionów Polski, takie jak góralskie sery, a także podlaskie wędliny czy podlaskie mrowisko, czyli kopiec faworków polany miodem oraz obsypany makiem i rodzynkami.

kontakt dla mediów
Zuzanna Cholewa
Account Manager, Klépierre
Zuzanna Cholewa

zuzanna.cholewa@mslgroup.com

informacje o firmie

SADYBA BEST MALL

Warszawska galeria handlowa Sadyba Best Mall znajduje się w prestiżowym sąsiedztwie Traktu Królewskiego prowadzącego do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina–Jeziorny. W ponad 100 sklepach i punktach usługowych oraz gastronomicznych na powierzchni blisko 23 tys. m2 centrum zapewnia klientom szeroki wybór marek i usług. W Sadyba Best Mall obecne są marki premium: Simple, Tatuum, Pandora, Lilou; a także szereg popularnych sklepów sieciowych: Esprit, H&M, New Balance, Medicine. Sadyba Best Mall zaprasza także do kina Cinema City, wyposażonego w 12 sal kinowych oraz jedynego w Warszawie trójwymiarowego kina IMAX oraz nowoczesnego klubu CityFit otwartego 24h/7. Na miłośników tradycyjnie produkowanego pieczywa czeka Vincent - francuska piekarnia. Sadyba Best Mall, jako pierwsze centrum handlowo-rozrywkowe w tej części Europy, zostało nagrodzone w 2002 roku przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers) w kategorii innowacyjny projekt. Sadyba Best Mall posiada certyfikat BREEAM.

Sadyba Best Mall należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Więcej informacji:

www.sadyba.pl

www.facebook.com/SadybaBestMall

załączniki

więcej z kategorii handel