nowe produkty/usługi budownictwo/nieruchomości media/marketing/reklama

SERWIS KOLORU – nowa usługa w Centrach Dekoral Professional

05.04.2019 | Dekoral Professional

Podążanie za potrzebami projektantów, architektów, fachowców oraz klientów indywidulanych to nieustający motor inspiracji PPG Deco Polska – producenta farb, lakierów, impregnatów i systemów ociepleń. Dzięki umiejętnemu połączeniu innowacji z konsekwentną strategią w zakresie kolorów i technik dekoracji, marka wypracowała szeroki wachlarz rozwiązań produktowych i usług, gwarantując ofertę dostosowaną do każdego indywidualnego projektu.

Wpisując się w obecny od lat trend personalizacji w sieci Centrum Dekoral Professional, stanowiących nie tylko produktowe, ale i doradcze zaplecze marki, została uruchomiona usługa SERWISU KOLORU, sygnowana jakością Sigma Coatings. W sklepach należących do sieci pojawią się zaawansowane technologicznie kolorymetry (Color Reader Pro), umożliwiające natychmiastowe odczytanie koloru z dowolnego materiału lub powierzchni – np. tkaniny, płytki czy okładziny.

PPG - Serwis Koloru - 2 (by Kiwi Marketing).png

Rolą kolorometru jest zeskanowanie barwy z dowolnej powierzchni o gładkiej strukturze i oddanie wyniku skanowania w postaci najbliższego koloru z wbudowanych palet, dostępnych w sieciach od ręki:

- Chromatic 2014 (kolekcja Joneone)

- Chromatic 2018  (Kolekcja Dorval)

- RAL

Propozycja kolorystyczna marki Sigma Coatings to ponad 6000 kolorów, idealnie dopasowanych do wystroju wnętrza. Dzięki usłudze SERWISU KOLORU możliwe jest „szycie na miarę” – odzwierciedlenie stylu i osobowości konsumenta poprzez perfekcyjnie dobrany kolor. Wystarczą 3 kroki aby uzyskać kolor ściany spójny z materiałem będącym kluczowym akcentem kolorystycznym projektu:

  1. wybrać dodatek, do którego chcemy  dopasować kolor farby
  2. udać się do Centrum Dekoral Professional z próbką wybranego materiału. Kolor zostanie odczytany czułym skanerem i na miejscu uzyska swój numeryczny odpowiednik z palety.
  3. zabrać do domu farbę do malowania– gotowy produkt lub Tester Koloru do samodzielnej oceny barwy w docelowym otoczeniu.

Poszerzenie możliwości usługowych sieci Centrów Dekoral Professional o SERWIS KOLORU to nie tylko wyraz zrozumienia dla potrzeb osób projektujących wnętrza, ale i znaczący krok w stronę usprawnienia codziennej pracy fachowców oraz ułatwienia osiągnięcia wymarzonej aranżacji.

PPG - Serwis Koloru - 1 (by Kiwi Marketing).png

kontakt dla mediów
Dekoral Professional
Kiwi Marketing

kiwippg2019@gmail.com

tel: 692 995 494

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi