internet media/marketing/reklama ekonomia/biznes/finanse

Nagroda money.pl, wyróżnienie dla liderów gospodarki

Redakcja money.pl, największego polskiego serwisu ekonomicznego, po raz pierwszy przyzna swoje nagrody. W ten sposób chce wyróżnić liderów polskiej gospodarki, ludzi i firmy, które stawiają na przedsiębiorczość, nowoczesność i innowacyjne technologie. Nagroda będzie przyznana w trzech kategoriach, a gala finałowa już 22 maja podczas Kongresu Impact’19 w Krakowie.

Money.pl każdego dnia dociera do ponad półtora miliona Polek i Polaków. Ułatwia im poruszanie się po świecie finansów i prawa. Obserwując trendy money.pl postanowił wyróżnić liderów polskiego biznesu, ludzi oraz firmy, które wyznaczają kierunek polskich przemian społeczno-gospodarczych.

Jako największa i jedna z najstarszych redakcji biznesowych polskiego internetu, niezmiennie stawiamy na przedsiębiorczość, nowoczesność oraz innowacyjne technologie. W oparciu o te wartości postanowiliśmy wyróżnić tych, którzy w największym stopniu przyczyniają się do sukcesu transformacji i budowy cyfrowej Polski– mówi Mikołaj Kunica, dyrektor zarządzający obszaru biznes w Wirtualnej Polsce i redaktor naczelny money.pl. 

Nagroda money.pl zostanie przyznana w trzech kategoriach:

  • Człowiek roku
  • Firma roku
  • Technologia, która zmieniła zasady gry

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wskaże Kapituła Nagrody. W jej skład weszli: Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju; Michał Brański, wiceprezes Wirtualna Polska Holding; Janusz Filipiak, prezes Comarch; Anna Streżyńska, prezes MC² Solutions; Sebastian Buczek, prezes Quercus TFI; Mateusz Juroszek, prezes STS; Łukasz Wejchert, założyciel Dirlango; w Kapitule Nagrody jest też Fundacja Impact. Honorowy patronat nad nagrodą objęły Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologiioraz Polski Fundusz Rozwoju.

Nagroda money.pl będzie przyznana po raz pierwszy. Statuetki zostaną zaprezentowane na gali finałowej. Elementem charakterystycznym w projekcie jest zastosowanie, wydobywanego wyłącznie w dwóch miejscach na świecie, krzemienia pasiastego. Potocznie zwany jest kamieniem optymizmu, a w Polsce występuje tylko na ziemi sandomierskiej.

Nagroda money.pl_logo.png

Przez najbliższe tygodnie sylwetki nominowanych oraz firm, które mogą otrzymać nagrodę, będą prezentowane w specjalnej sekcji serwisu money.pl. Zwycięzców poznamy 22 maja podczas gali finałowej nagrody money.pl, która odbędzie się w ramach Kongresu Impact'19. Organizowany jest on w Krakowie przez Fundację Impact, w dniach 21–22.05.2019.

kontakt dla mediów
Michał Siegieda
Dyrektor ds. Komunikacji i PR / Rzecznik Prasowy, Wirtualna Polska Media SA
Michał Siegieda

michal.siegieda@grupawp.pl

informacje o firmie

 

 
 

więcej z kategorii internet