handel sport media/marketing/reklama

Kolekcja tenisowa Łukasza Kubota

10.04.2019 | 4F

 

Nowoczesna interpretacja klasycznego stroju z kortów Wimbledonu.

Kolekcja tenisowa powstała we współpracy z Łukaszem Kubotem, tenisistą i Ambasadorem 4F.

 

Kolekcja tenisowa 4F jest nowoczesną interpretacją klasycznego stroju z kortów Wimbledonu. Motyw litery V nawiązuje do klasycznych tenisowych swetrów. Cieniowania i fiolet są świeżym połączeniem typowych sportowych barw: czerwieni i granatu.

Ofertę kolekcji tenisowej tworzy szeroka gama męskich koszulek i spodenek oraz damskich topów, spodenek, spódniczek i sukienek.

 

Komfort użytkowania

Produkty posiadają ergonomiczne kroje, które pozwalają na szeroki zakres swobodnego ruchu: w topach zastosowano raglanowe rękawy, w bezrękawnikach – szerokie wycięcia na ramiona, a spodenki posiadają obszerny fason. Przedłużony tył topów zapobiega podwijaniu podczas gry, a ich łukowe cięcia pozwalają na naturalny skręt tułowia. Ubrania w kolekcji posiadają klejone brzegi i płaskie szwy, które zapobiegają otarciom.

 

Praktyczne rozwiązania

Męskie i damskie spodenki i spódniczki funkcyjne posiadają wewnętrzne szorty kompresyjne, które poprawiają dopasowanie ubrania do sylwetki bez krępowania ruchu, a także posiadają m.in. takie rozwiązania jak specjalne kieszenie na piłeczki tenisowe.

 

Nowoczesne technologie

Wszystkie produkty w ofercie wykonano z lekkiego materiału rozciągliwego w czterech kierunkach. Jest on miękki w dotyku i zapewnia komfortowy efekt drugiej skóry. Dzięki zastosowaniu technologii 4FDry, tkanina skutecznie odprowadza wilgoć, szybko wysycha i zapewnia optymalną wentylację, którą uzupełniają także siatkowe panele w najbardziej intensywnie pracujących miejscach.

informacje o firmie
4F

załączniki

więcej z kategorii handel