wydarzenia handel

Jarmark na Wielkanoc w Lublin Plaza

10.04.2019 | Klépierre

Przez cały tydzień poprzedzający święta Wielkiej Nocy klienci centrum handlowego Lublin Plaza będą mogli spróbować wielu różnych przysmaków podczas kiermaszu produktów regionalnych. Jarmark rozpocznie się już w najbliższą sobotę 13 kwietnia i potrwa do 19 kwietnia.

Jarmark to doskonała okazja, aby całą rodziną wybrać się na przedświąteczne zakupy, zaopatrzyć się w produkty niezbędne w wielkanocnym koszyczku oraz spróbować nowych smaków. Nie tylko wyjątkowa oferta, ale także dogodna lokalizacja w centrum miasta oraz bezpłatna godzina parkingu sprawią, że świąteczne zakupy w Lublin Plaza będą dla mieszkańców Lublina czystą przyjemnością.

Na kolorowych stoiskach dostępne będą świąteczne specjały, które goszczą na stołach w czasie Wielkanocy, jednak ich wyjątkowe wydanie z pewnością zaskoczy wieloma smakami i nowym spojrzeniem na tradycyjne produkty. Wyselekcjonowane grono dostawców zatroszczy się o ofertę niecodziennych przysmaków, które będą łączyć w sobie tradycyjne receptury, nowoczesne trendy oraz składniki najwyższej jakości. Podczas jarmarku, na klientów centrum czekać będą stoiska oferujące wędzone ryby, różne rodzaje chleba oraz szeroki wybór oliwek. Również dla amatorów słodkości galeria przygotowała smakowitą ofertę. Na licznych stoiskach znajdą oni ciasta, syropy z owoców, suszone owoce z całego świata, żelki Lasso czy chałwę turecką. Nie zabraknie również najpopularniejszych przysmaków z wybranych regionów Polski, takich jak góralskie sery, podlaskie wędliny czy podlaskie mrowisko, czyli kopiec faworków polany miodem oraz obsypany makiem i rodzynkami.

W ramach wielkanocnego jarmarku, lubelska galeria przygotowała również szereg atrakcji dla najmłodszych. Już w najbliższy weekend (13-14 kwietnia), na II piętrze centrum odbywać się będą warsztaty prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów. Podczas zajęć dzieci będą mogły rozwijać swoje plastyczne talenty tworząc m.in. wielkanocne wianki – dekoracje, którymi będzie można ozdobić mieszkanie lub świąteczny stół. Oprócz tego zaplanowane jest własnoręczne zdobienie pisanek, robienie ”króliczka z kubeczka” – pojemniczka na wielkanocne przysmaki oraz wiosenne dekorowanie wierzbowych witek.

kontakt dla mediów
Aleksandra Ciok
Account Director, Klépierre
Aleksandra Ciok

aleksandra.ciok@mslgroup.com

tel: +48 22 278 38 06

informacje o firmie

LUBLIN PLAZA

Lublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych Lublinian. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz fitness klub CityFit otwarty 24h/7. W Lublin Plaza obecne są znane marki jak Deni Cler, Tous, Pandora, Kazar oraz lubiane sklepy sieciowe TK Maxx, H&M, CCC, Reserved, Sinsay, Sephora i Douglas. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

 

Więcej informacji:

www.facebook.com/Plaza.Lublin

https://www.instagram.com/lublinplaza/

www.lublinplaza.pl

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia