nowe produkty/usługi sport

CityFit już otwarty w Lublin Plaza

28.03.2019 | Klépierre

22 marca o północy w centrum handlowym Lublin Plaza został oficjalnie otwarty całodobowy klub fitness CityFit. Na 1600 m2 powierzchni znajduje się aż 8 stref treningowych i 300 urządzeń klasy premium.  

Klub zlokalizowany jest na II piętrze Centrum. Klubowicze przez 24h/7 mogą skorzystać z 8 stref aktywności, wśród których znajdują się studio fitness, strefa warm up/cool down, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa funkcjonalna, strefa crossfit oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu czy też podgrzać i zjeść posiłek. Sieć nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a z oferty klubów mogą korzystać również posiadacze pakietów sportowych OK System.

Cieszymy się, że CityFit dołączył do grona naszych najemców. Przykładamy dużą uwagę do zapewnienia w naszym centrum nie tylko bogatej oferty handlowej, ale i miejsc poświęconych rozrywce. Mamy nadzieję, że nowocześnie zaaranżowana przestrzeń treningowa CityFit spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Lublina – mówi Agata Paśnikowska-Smyłek, Dyrektor Centrum Lublin Plaza.

kontakt dla mediów
Aleksandra Ciok
Account Director, Klépierre
Aleksandra Ciok

aleksandra.ciok@mslgroup.com

tel: +48 22 278 38 06

informacje o firmie

LUBLIN PLAZA

Lublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych Lublinian. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych oraz 8-salowe kino Cinema City. W Lublin Plaza obecne są znane marki TK Maxx, H&M, CCC, Reserved, Sinsay, Sephora, Douglas jak i Deni Cler, Tous, Pandora, czy Kazar. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza, więcej informacji:

www.lublinplaza.pl

www.facebook.com/Plaza.Lublin

www.instagram.com/lublinplaza

 

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi