sport energetyka

Zapisz się na Energa Cyklo Cup! Pierwszy rowerowy wyścig już w kwietniu

25.03.2019 | Grupa ENERGA

Wspieramy miłośników dwóch kółek! Mowa o rowerzystach i wyścigach szosowych Energa Cyklo Cup. Chcecie spróbować swoich sił w tej rywalizacji? W tym roku będzie to możliwe w sześciu lokalizacjach na Pomorzu.

Lębork, Krokowa, Gniewino, Strzepcz, Pelplin i Kartuzy, a tu malownicze trasy i piękne krajobrazy - znamy już miejsce, w których zmierzą się w tym sezonie amatorzy jazdy na rowerze. Jak zapewniają organizatorzy, wcale nie trzeba jeździć na dwóch kółkach wyczynowo. Każdy może spróbować swoich sił.

Zmagania ruszają 28 kwietnia (Lębork), a zakończą się we wrześniu (Kartuzy). Podczas każdego z wydarzeń cykliści będą mieć do wybory dwa dystanse: ok. 45 i ok. 90 km.

  • Lębork: 28 kwietnia
  • Krokowa: 12 maja
  • Gniewino: 19 maja
  • Strzepcz: 23 czerwca 
  • Pelplin: 4 sierpnia
  • Kartuzy: 15 września 

Chociaż do zawodów zostało jeszcze trochę czasu, zapisy już ruszyły. Zgłosić się można poprzez stronę internetową www.cyklo.info.pl. Organizatorem wydarzenia jest Trójmiejskie Stowarzyszenie Rowerowe, a sponsorem tytularnym Grupa Energa.

kontakt dla mediów
Krzysztof Kopeć
Dyrektor Biura Prasowego Grupy Energa, Grupa ENERGA
Krzysztof Kopeć

biuroprasowe@energa.pl

informacje o firmie

Zawsze aktualne wieści nt. Grupy Energa znajdziecie na naszym Twitterze.

Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.

Grupa Energa jest trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości 185 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km2, co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.

załączniki

więcej z kategorii sport