budownictwo/nieruchomości ekonomia/biznes/finanse

TATUUM wśród najemców centrum handlowego Lublin Plaza

21.03.2019 | Klépierre

Do grona najemców Lublin Plaza, galerii z portfolio sieci Klépierre w Polsce, dołączyła kolejna marka. W centrum został otwarty nowy salon TATUUM. Lokal znajduje się na parterze i ma 223 m2 powierzchni.

TATUUM to kolejna marka, która w ostatnich miesiącach wzbogaciła ofertę handlową lubelskiego centrum handlowego. Nowy najemca funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat i posiada 85 salonów sprzedaży w Polsce oraz sklepy w Czechach i na Węgrzech. TATUUM wyróżniają projekty, które dzięki uniwersalnym fasonom i wysokiej jakości pozostają z klientami przez wiele sezonów. Kolekcje damskie i męskie oraz akcesoria tworzone są we współpracy z wybitnymi projektantami i artystami. Najnowsza, wiosenna kolekcja to kolejna odsłona współpracy marki ze znaną i lubianą artystką młodego pokolenia – Julią Pietruchą.

kontakt dla mediów
Aleksandra Ciok
Account Director, Klépierre
Aleksandra Ciok

aleksandra.ciok@mslgroup.com

tel: +48 22 278 38 06

informacje o firmie

Lublin Plaza

Lublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych Lublinian. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz fitness klub CityFit otwarty 24h/7. W Lublin Plaza obecne są znane marki jak Deni Cler, Tous, Pandora, Kazar oraz lubiane sklepy sieciowe TK Maxx, H&M, CCC, Reserved, Sinsay, Sephora i Douglas. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

 

Więcej informacji:

www.facebook.com/Plaza.Lublin

https://www.instagram.com/lublinplaza/

 

załączniki

więcej z kategorii budownictwo/nieruchomości