sport ekonomia/biznes/finanse

Spotkanie z przedstawicielami reprezentacji Polski Amp Futbol w warszawskim oddziale Banku BGŻ BNP Paribas

18.03.2019 | Bank BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas, w ramach kampanii #DOCENIAJnieoceniaj zaprasza na spotkanie z trenerem Markiem Dragoszem i kapitanem Przemkiem Świerczem z reprezentacji Polski Amp Futbol, którzy opowiedzą m.in. jak mimo trudności realizować marzenia. Spotkanie odbędzie się 20 marca o godz. 19:30 w oddziale Banku BGŻ BNP Paribas przy Marszałkowskiej w dawnym Sezamie.

- Jeśli potrafisz o czymś marzyć to potrafisz to osiągnąć te słowa inspirują mnie i pokazują, że niemożliwe nie istnieje. Na spotkaniu podzielimy się naszą pasją i opowiemy o tym, jak realizujemy nasze marzenia – mówi Przemek Świercz,  kapitan reprezentacji Polski piłkarzy po amputacjach.

Celem kampanii #DOCENIAJnieoceniaj jest zwrócenie uwagi na to, jak niezwykle istotna jest siła pozytywnego wpływu, nasze codzienne wsparcie i docenianie innych w dążeniu do realizacji ich pasji i marzeń. W spotach reklamowych Bank BGŻ BNP Paribas podkreśla, jak wielką moc mają słowa i gesty bliskich i zachęca, aby zamiast krytykować i oceniać, wspierać innych w realizacji planów. Nowojorski maraton, urządzenie na nowo pokoju zabaw dla dzieci, czy zakup motocykla są dla jednych marzeniami, dla innych z kolei wydają się być niepotrzebne. Każdy z nas ma swoje potrzeby i cele, ale często boi się nawet próbować je realizować, myśląc o krytyce ze strony najbliższych. 

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego, aby wziąć w nich udział, należy przesłać zgłoszenie na adres mailowy rzecznik.prasowy@bgzbnpparibas.pl. Rejestracja na najbliższe spotkanie trwa do 19 marca.

kontakt dla mediów
Izabela Tworzydło
Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy, Bank BNP Paribas
Izabela Tworzydło

izabela.tworzydlo@bnpparibas.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii sport