polityka media/marketing/reklama

„Do Rzeczy” (12) Nadciąga dyktatura LGBT. Jak się przed nią bronić?

Prezydent stolicy wprowadził Kartę LGBT+, a jego zastępca zapowiedział, że najpierw trzeba wprowadzić homozwiązki, a potem adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Tymczasem przeciwnicy „tęczowej tolerancji” bywają zastraszani i szykanowani pisze Wojciech Wybranowski w artykule „Homoterror”.

Homorewolucja już się dokonała. W Polsce również. Jak bardzo pozwolimy się jej rozwinąć? – pyta Krystian Kratiuk „Potrzebna katolicka kontrrewolucja”.

Deklaracja LGBT+ podpisana przez prezydenta Warszawy to przyłączenie się do nihilistycznego eksperymentu inżynierii społecznej. Jak on przebiega? – wyjaśnia Olivier Bault w artykule „Opłakane skutki LGBT+”. 

Na łamach „Do Rzeczy” również:

Nie pozwolę sobie zamykać ust – mówi Kaja Godek, pełnomocnik inicjatywy „Zatrzymaj aborcję”, członek Zarządu Fundacji Życie i Rodzina, kandydat Konfederacji do Parlamentu Europejskiego, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

„Leaving Neverland” to film przerażający. Mocny akt oskarżenia wobec Michaela Jacksona jest też opowieścią o straszliwych spustoszeniach, które niesie ze sobą molestowanie seksualne pisze Piotr Gociek w artykule „Potwór z Neverlandu”.

Sprawa mordu w Jedwabnem pozostanie niezbadana dopóty, dopóki nie odbędzie się ekshumacja ofiar. Bez tego jesteśmy skazani na wieczne spekulacje – przekonuje Marek Jan Chodakiewicz w tekście „Ekshumacja, natychmiast!”.

 100 lat temu, w marcu 1919 r., w Berlinie klęską zakończyła się próba zdobycia władzy przez komunistów niemieckich. Wystawa „Berlin 1918/19. Długi żywot rewolucji listopadowej” w berlińskim Märkisches Museum opowiada o tym, dlaczego w Niemczech nie powiódł się scenariusz Lenina – pisze Piotr Semka w artykule „Kiedy Berlin tańczył ze śmiercią”.

Jeszcze niedawno lewicowe media rozpływały się w zachwytach nad najbardziej liberalnym premierem świata. Czar Justina Trudeau prysł jednak nagle niczym bańka mydlana, gdy Kanadą wstrząsnęła afera korupcyjna, a z rządu zaczęli odchodzić kolejni ministrowie – zauważa Jacek Przybylski w tekście „Upadek gwiazdora lewicy”.

Dopłaty do zakupu samochodów elektrycznych to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Fiksacja na elektromobilności przysłania nam także prawdziwy cel, którym jest ponoć troska o środowisko pisze Stefan Sękowski w artykule „Elektromobilna fantazja”.

Uczymy innych, jak walczyć z dopingiem – mówi Witold Bańka, minister sportu i turystyki, kandydat Europy na przewodniczącego Światowej Agencji Antydopingowej w rozmowie z Łukaszem Majchrzykiem.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Piotr Włoczyk o tym, jak z Johna Wayne’a zrobiono rasistę oraz Rafał A. Ziemkiewicz o pokrętnych ścieżkach prowadzących polskie feministki.

 

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 18 marca 2019

 

kontakt dla mediów
PMPG POLSKIE MEDIA S.A.
Biuro prasowe

biuroprasowe@pmpg.pl

informacje o firmie

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

załączniki

więcej z kategorii polityka