sport kultura/sztuka/rozrywka

To już ostatni moment na skorzystanie z zimowych atrakcji

15.03.2019 | Wiślański Skipass

Do Wisły i Ustronia zawitała aura wiosenno-zimowa. Na niżej położonych terenach ciężko spotkać już śnieg. Nagromadzone w ciągu całej zimy zapasy śniegu na stokach pozwalają na funkcjonowanie ośrodków narciarskich i utrzymanie dobrych warunków. Dzięki nocnym przymrozkom nawierzchnia tras zjazdowych staje się zbita. O poranku i przed południem stwarza to świetne warunki do jazdy. W dalszej części dnia zależnie od natężenia promieni słonecznych i frekwencji na stoku pokrywa śnieżna zmienia się, niemniej warunki pozostają dobre.

 

Ze względu na zmienność marcowej pogody zachęcamy do sprawdzania sytuacji na stokach  bezpośrednio przed planowanym przyjazdem. W trosce o komfort Klientów wszystkie ośrodki starają się jak najlepiej zadbać o trasy. Czasami wiąże się to ze zmianą godzin otwarcia lub skróceniem godzin działania wyciągów.

 

Marzec to czas sezonu niskiego sezonu i niskich cen. Na www.wisla.e-skipass.pl/ można dokonać zakupu karnetów na stoki Wiślańskiego Skipassu w nowych cenach.

Od 4 marca zapraszamy do skorzystania z oferty Free Ski. W ramach marcowego pobytu w wyznaczonych gościńcach można skorzystać ze specjalnego pakietu dedykowanego fanom jazdy na nartach lub snowboardzie. Już teraz zaplanuj marcowy urlop, a kartę Wiślańskiego Skipassu otrzymasz zupełnie za darmo. Szczegóły oferty opisane zostały na naszej stronie internetowej: www.wislanskiskipass.pl/oferty-freeski

 

Czy warto kupić karnet na stoki Wiślańskiego Skipassu w marcu?

Odpowiadamy, tak! :)

Pierwszy argument to niższa cena, drugi to prognoza dobrych warunków, trzeci to współpraca Wiślańskiego Skipassu z Rodzinnym Parkiem Rozrywki w Zatorze!

Przypominamy, że zakupione w sezonie zimowym 2018/2019 karnety skipass, które nie zostaną wykorzystane na stokach, będą mogły zostać zrealizowane w Energylandii w dniach

Od 6.04.2019 do 19.06.2019r. W akcji biorą udział posiadacze karnetów dostępnych w regularnej ofercie Wiślańskiego Skipassu, na których koncie pozostał minimum jeden dostępny do zrealizowania dzień. Z promocji wyłączone są karnety jednodniowe, całosezonowe oraz zaproszenia specjalne. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

 

W rozpoczynającym się tygodniu prognozowane jest ochłodzenie i opady śniegu.

Zapewniamy, że dopóki warunki pozwolą będziemy przygotowywać dla Was trasy!

Do zobaczenia na stoku!informacje o firmie

więcej z kategorii sport