nowe produkty/usługi sport media/marketing/reklama

Klub CityFit w Lublin Plaza

27.02.2019 | Klépierre

Całodobowy dostęp, 1600 m2 powierzchni, 8 stref treningowych, 300 urządzeń klasy premium, zajęcia fitness w cenie karnetu i brak długoterminowych umów. To wszystko oferuje nowy klub sieci CityFit w centrum handlowym Lublin Plaza. Otwarcie odbędzie się w marcu, natomiast przedsprzedaż karnetów na www.cityfit.pl już ruszyła.

- Klub zlokalizowany jest na II piętrze i zajmuje powierzchnię blisko 1600 m2. Cieszymy się, że CityFit dołączy do grona najemców Lublin Plaza. Naszą strategią jest tworzenie przestrzeni stanowiących miejsca spotkań i odpowiadających na potrzeby lokalnych konsumentów, dlatego mamy nadzieję, że nowy klub fitness spotka się z dużym zainteresowaniem naszych klientów – powiedziała Agata Paśnikowska-Smyłek, Dyrektor Centrum Lublin Plaza.

Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń treningowa wyposażona zostanie w prestiżowy sprzęt TechnoGym i Matrix oraz akcesoria wiodących firm, m.in. Escape Fitness. Klubowicze będą mieli do dyspozycji 8 stref aktywności, wśród których znajdują się studio fitness, strefa warm up/cool down, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa funkcjonalna, strefa crossfit oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu.

- W cenie karnetu oferujemy również dostęp do grupowych zajęć fitness oraz licznych udogodnień, takich jak zajęcia wprowadzające dla początkujących, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem, źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną czy możliwość podgrzania posiłku w strefie relaksu itd. – mówi Karolina Bałaban, Communication Manager sieci CityFit.

Sieć CityFit stawia na pełną dostępność: klub czynny będzie 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie będą musieli pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzić będą na wzór odcisku palca. Trenować można już od 16. roku życia.

Przedsprzedaż karnetów i Dni Otwarte

Otwarcie klubu nastąpi o północy z 22 na 23 marca,  ale na stronie www.cityfit.pl już ruszyła przedsprzedaż karnetów. - Pierwszego dnia przedsprzedaży karnet miesięczny będzie kosztował tylko 79,95 zł, a oplata wpisowa 0 złotych. Kto chwyci tę okazję, ten będzie korzystał z oferty CityFit Lublin Plaza na najlepszych warunkach – dodaje Karolina Bałaban.

Warto, tym bardziej, że CityFit oferuje gwarancję stałej ceny, co oznacza, że cena w jakiej kupimy karnet nie zmieni się tak długo, jak będziemy aktywnymi klubowiczami. Co ważne, CityFit nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych).

Klub będzie można obejrzeć jeszcze przed oficjalnym otwarciem, podczas Dni Otwartych, które odbędą się od 15 do 22 marca w godzinach 12:00-20:00.

kontakt dla mediów
Aleksandra Ciok
Account Director, Klépierre
Aleksandra Ciok

aleksandra.ciok@mslgroup.com

tel: +48 22 278 38 06

informacje o firmie

LUBLIN PLAZA

Lublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych Lublinian. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych oraz 8-salowe kino Cinema City. Od marca 2019 r. w centrum zostanie otwarty klub CityFit. W Lublin Plaza obecne są marki premium m.in.: Simple, Deni Cler, Tous, Pandora, a także szereg popularnych sklepów sieciowych: TK Maxx, H&M, Reserved i Mohito. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Więcej informacji:

www.facebook.com/Plaza.Lublin

https://www.instagram.com/lublinplaza/

www.lublinplaza.pl

 

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.

Więcej informacji i zakup karnetu:

www.cityfit.pl

Karolina Bałaban

k.balaban@cityfit.pl

+48 504 099 936

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi