nowe produkty/usługi handel budownictwo/nieruchomości media/marketing/reklama

Nowy, większy salon CCC w Lublin Plaza

26.02.2019 | Klépierre

W sobotę na nowo został otwarty salon obuwniczy CCC w Lublin Plaza. Lokal w nowej aranżacji i o większej powierzchni (1270 m2) znajduje się na I piętrze Centrum.

Salony CCC to jedne z najbardziej rozpoznawalnych salonów obuwniczych w kraju. Sprzedaż w CCC oparta jest o zasadę „house of brands”, polegającą na sprzedaży wielu marek obuwia pod jednym dachem. Oprócz szerokiej gamy obuwia damskiego i torebek, CCC oferuje unikalne wzory obuwia męskiego czy dziecięcego. Wśród bogatego portfolio, CCC oferuje obuwie skórzane swojej sztandarowej marki Lasocki, szeroką kolekcję obuwia popularnych marek sportowych: Sprandi, Reebok, Puma, New Balance, Converse czy Skechers a dla najmłodszych - obuwie z wizerunkami dziecięcych idoli z bajek Disney’a.

Z okazji otwarcia nowego salonu marka CCC przygotowała dla klientów specjalną promocję, 20% rabatu na wszystkie produkty nieprzecenione. Oferta obowiązuje do 2 marca br.

kontakt dla mediów
Aleksandra Ciok
Account Director, Klépierre
Aleksandra Ciok

aleksandra.ciok@mslgroup.com

tel: +48 22 278 38 06

informacje o firmie

LUBLIN PLAZA

Lublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych Lublinian. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych oraz 8-salowe kino Cinema City. Od marca 2019 r. w centrum zostanie otwarty klub CityFit. W Lublin Plaza obecne są marki premium m.in.: Simple, Deni Cler, Tous, Pandora, a także szereg popularnych sklepów sieciowych: TK Maxx, H&M, Reserved i Mohito. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Więcej informacji:

www.facebook.com/Plaza.Lublin

https://www.instagram.com/lublinplaza/

www.lublinplaza.pl

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi