zdrowie media/marketing/reklama

Rusza pierwsza edycja plebiscytu „Zdrowa Ona” dla dziennikarzy i blogerów zajmujących się tematyką kobiecą i zdrowotną

21.02.2019 | Gedeon Richter

Celem plebiscytu jest nagrodzenie dziennikarzy i blogerów, którzy w ponadprzeciętny sposób przyczyniają się do zwiększania społecznej świadomości na temat wybranych aspektów zdrowia wśród kobiet. Zgłoszenia będzie można przesyłać już od 1 marca br.

 

Edukacja na temat kobiecego zdrowia

Organizatorem plebiscytu jest firma Gedeon Richter, będąca inicjatorem uruchomionego w 2012 roku programu „Zdrowa ONA” mającego na celu zwiększanie świadomości na temat kobiecego zdrowia oraz poprawy jakości życia. W trosce o zdrowie kobiet, Gedeon Richter udostępnił dedykowany portal ZDROWA-ONA.PL, który zawiera aktualne wyniki badań oraz ekskluzywne treści bazujące
na twardych danych i aktualnych doniesieniach z branży zdrowotnej. W ramach portalu zarejestrowani dziennikarze mają dostęp nie tylko do materiałów na temat m.in.: psychologii, psychiatrii czy seksuologii, ale i możliwość skontaktowania się z wybranym ekspertem oraz uzyskania konsultacji merytorycznej tworzonego przez siebie materiału.

Misja plebiscytu

Celem Plebiscytu jest uhonorowanie dziennikarzy, dla których edukacja na temat kobiecego zdrowia ma szczególne znaczenie. W Plebiscycie nagrodzone zostaną materiały dziennikarskie: artykuły, audycje i programy, blogi/wideoblogi, które w ciekawy i inspirujący sposób ukazują tematykę zdrowotną, przyczyniając się do zwiększania społecznej świadomości na temat wybranych aspektów zdrowia kobiet. 

- Zdrowie i edukacja wśród kobiet są kluczowe dla firmy Gedeon Richter, dlatego postanowiliśmy nagrodzić dziennikarzy i blogerów, którzy przełamują tabu i poruszają ważne społecznie kwestie – mówi Aneta Grzegorzewska, rzecznik prasowy Gedeon Richter. Pierwsza edycja Plebiscytu „Zdrowa ONA” to ukłon w stronę dziennikarzy i podziękowanie za ich pracę i wkład w edukację zdrowotną. Mamy nadzieję, ze materiały, które powstaną w ramach konkursu będą ważnym źródłem informacji szczególnie dla kobiet, ale również przyczynią się do zwiększania świadomości na temat kobiecych dolegliwości wśród mężczyzn – podkreśla Aneta Grzegorzewska.

Zasady uczestnictwa

Uczestnikami Konkursu mogą być dziennikarze, blogerzy oraz freelancerzy zajmujący się tematyką zdrowotną, którzy w swoich artykułach poruszają kwestie związane z m.in. antykoncepcją, mięśniakami macicy, infekcjami intymnymi, menopauzą, ciążą i jednocześnie zawierają treści / tematy / cytaty ekspertów, które zostały opublikowane w serwisie „Zdrowa ONA”.

Zgłoszenia można przesyłać na adres: zdrowa.ona@gmail.com. Wręczenie nagród odbędzie się w 2020r.

kontakt dla mediów
Paulina Buks
Gedeon Richter
Paulina Buks

paulina.buks@mslgroup.com

tel: +48 608 392 801

informacje o firmie

Program „Zdrowa ONA”

„ZDROWA ONA” to program zainicjowany przez firmę Gedeon Richter, która w trosce o zdrowie kobiet od lat angażuje się w działania mające na celu zwiększanie świadomości na temat kobiecego zdrowia oraz poprawy jakości życia. 

Program obejmuje zagadnienia związane m.in. z psychologią, seksuologią oraz psychiatrią, a powstałe w jego ramach materiały są przygotowywane we współpracy ze znanymi i poważanymi ekspertami. Treści dostępne są na stronie: www.zdrowa-ona.pl

„ZDROWA ONA” to również cenne źródło informacji dla dziennikarzy zajmujących się tematyką zdrowotną i kobiecą. Po zarejestrowaniu każdy użytkownik otrzymuje pełny dostęp do aktualnych wyników badań opinii z podziałem na poszczególne województwa, ekskluzywnych treści związanych z jego regionem, jak również może skontaktować się z wybranym ekspertem w celu umówienia wywiadu bądź indywidualnej konsultacji merytorycznej tworzonego przez siebie materiału.

więcej z kategorii zdrowie