media/marketing/reklama turystyka/wypoczynek

Na stoku z Wiślańskim Skipassem - luty 2019

12.02.2019 | Wiślański Skipass

Sezon zimowy 2019 w Wiśle i Ustroniu upływa pod znakiem świetnych warunków na trasach i sprzyjających warunków atmosferycznych. Zimne i mgliste dni gwarantują naturalny opad śniegu, z kolei mroźne i słoneczne przynoszą bardzo dobrą widoczność - co umożliwia podziwianie pięknych beskidzkich krajobrazów. Trasy Wiślańskiego Skipassu podczas trwającej zimy odwiedziło już tysiące miłośników sportów zimowych.

Co przyniesie luty? Prognozy są bardzo optymistyczne. Nie będzie skrajnych temperatur - w dzień możemy spodziewać się kilku stopni powyżej zera, natomiast w nocy powracała będzie temperatura ujemna. Dzięki temu warunki na trasach zjazdowych pozostaną bardzo dobre.

Trwający miesiąc to również czas ostatniej tury ferii zimowych. Zimowy odpoczynek rozpoczną w lutym następujące województwa: śląskie, pomorskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie.

Jeśli planujesz przyjechać do Wisły i Ustronia na narty bardzo dobrym rozwiązaniem, będzie zakup karty Wiślański Skipass. Jest to karnet obowiązujący w 12 ośrodkach narciarskich położonych w Beskidzie Śląskim. W ciągu jego ważności można dowolnie zmieniać ośrodki, testować trasy i porównywać warunki na stokach. Do dyspozycji gości oddanych jest ponad 27 km świetnie przygotowanych tras o różnym stopniu trudności.

Karnet można zamówić przez internet, dzięki temu zupełnie pomijając kolejki w kasach.  Ośrodki zrzeszone w Wiślańskim Skipassie to: Nowa Osada, Klepki, Cieńków, Skolnity, Partecznik, Siglany, Poniwiec, Palenica, Mała Palenica, Stożek, Sarajewo, Beskid.

Warto zapoznać się z ofertą każdego z ośrodków. Kompleksy oferują warunki przyjazne rodzinom z dziećmi. Trasy o różnym stopniu trudności od początkujących do zaawansowanych to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych rodzin, które wybierają się na wspólne zimowe szusowanie. Dodatkowo można skorzystać z oferty przedszkola narciarskiego lub szkółki narciarskiej. Na stokach znajdziemy specjalne strefy dedykowane dzieciom służące nauce i zabawie.

Wycieczka z dziećmi na stok to naprawdę świetny pomysł. Pamiętajmy jednak o bezpieczeństwie wszystkich użytkowników stoku i trafnie dostosujmy zimową aktywność dziecka do jego możliwości. Wybierając się zimą w góry należy pamiętać o odpowiednio ciepłym ubiorze oraz poprawnym zabezpieczeniu części ciała najbardziej narażonych na wychłodzenie.

Już wkrótce Walentynki! Podpowiadamy, że oryginalnym sposobem na świętowanie tego wyjątkowego dnia, będzie wizyta na stoku z bliską osobą. Po zimowym szaleństwie polecamy skorzystanie z restauracji i punktów gastronomicznych znajdujących się w obrębie kompleksów narciarskich. Romantyczna kolacja w sercu Beskidów - to idealny plan na walentynkowy wieczór. Do zobaczenia na stoku!informacje o firmie

więcej z kategorii media/marketing/reklama