handel media/marketing/reklama ekonomia/biznes/finanse

Zielona cena dla klientów Banku BGŻ BNP Paribas

06.02.2019 | Bank BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas wspólnie z platformą zakupową shumee.pl wdrożył ekosystem e-commercowo-finansowy, który zaspokaja potrzeby zakupowe i finansowe klientów oraz zapewnia unikalną ofertę zakupów w atrakcyjnej cenie. 

Klienci Banku BGŻ BNP Paribas mogą kupować taniej na platformie shumee.pl, wybierając spośród tysięcy produktów we wszystkich kategoriach zakupowych. Posiadanie konta w Banku BGŻ BNP Paribas umożliwia uzyskanie Zielonej ceny - zniżki w wysokości 30 zł na zakupy produktów o wartości powyżej 60 zł. Dodatkowo, każdy klient może skorzystać ze zniżki wielokrotnie w czasie trwania promocji.

Oferta jest zintegrowana procesowo i komunikacyjnie na platformie shumee.pl, dzięki czemu zniżka naliczana jest automatycznie w koszyku zakupowym po wybraniu płatności pay-by-link Banku BGŻ BNP Paribas, a zniżka widoczna jest na podstronach wszystkich produktów powyżej 60 zł. 

Współpraca Banku BGŻ BNP Paribas i platformy shumee.pl zapewnia unikalną ofertę tańszych, wygodnych zakupów on-line i pozwala lepiej zaspokajać potrzeby klientów, tam gdzie dokonują transakcji i potrzebują usług finansowych. 

Bank BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów. Przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Klientom segmentu bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku. Klienci Banku mogą również korzystać z usługi doradztwa inwestycyjnego. Bank jest częścią wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Bank świadczy usługi poprzez sieć oddziałów bankowych oraz stoisk bankowych w centrach handlowych na terenie całego kraju. Produkty kredytowe dostępne są również za pośrednictwem punktów w sklepach partnerskich, także w wybranych sieciach dealerów samochodów.  

www.shumee.pl to e-commercowa platforma zakupowa, która integruje asortyment pół miliona produktów wystawionych przez setki firm, hurtowni i wiodących platform dropshippingowych z terenu UE, które gwarantują wysoką jakość produktów, konkurencyjne ceny i krótki czas dostawy. Na platformie można znaleźć wiele produktów niedostępnych w innych miejscach w sieci, w najlepszych cenach. Najpopularniejsze kategorie to obecnie: wyposażenie domu i ogrodu, zdrowie i uroda, elektronika, AGD i RTV, odzież, obuwie i produkty dla dzieci. 

Bezpieczeństwo zakupów zwiększa specjalny Program ochrony kupujących i proces weryfikacji sprzedawców, w którym shumee zapewnia prosty, automatyczny proces wystawiania produktów, niską (5%) prowizję za sprzedaż bez dodatkowych kosztów, wszystkie bezpieczne formy płatności i pełną mobilność w oparciu o responsywny serwis (RWD) i aplikacje mobilne. 

Promocja obowiązuje od 21.01.2019 do 21.07.2019. Pula dostępnych zniżek wynosi 4650, a minimalna wartość zakupu może zostać podwyższona do 100 zł po przekroczeniu 80% puli dostępnych zniżek, tj. 3720.

 

kontakt dla mediów
Izabela Tworzydło
Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy, Bank BNP Paribas
Izabela Tworzydło

izabela.tworzydlo@bnpparibas.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii handel