towary konsumpcyjne media/marketing/reklama

Fruit Love – owocowa nowość TEEKANNE, która porusza wszystkie zmysły

10.01.2019 | TEEKANNE Polska

Do portfolio TEEKANNE dołączyła kolejna nowość. Herbatka Fruit Love to zmysłowa mieszanka herbatek stworzona dla miłośników intensywnych, owocowych połączeń smakowych.

Herbatka owocowa Fruit Love to poruszające zmysły połączenie jabłka, hibiskusa i dzikiej róży ze świeżymi, słodkimi nutami marakui i pomarańczy. 

- Fruit Love to kolejna propozycja przygotowana przez nas na sezon 2018/2019. Dołączyła do szerokiego portfolio herbatek owocowych z linii World of Fruits – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE. Uwagę konsumentów zwróci z pewnością nowy design opakowania – dodaje. 

Obecnie w portfolio TEEKANNE dostępnych jest ponad 20 różnorodnych herbatek owocowych. Wśród nich znaleźć można klasyczne smaki, takie jak np. TEEKANNE Raspberry (herbatka malinowa), jak i innowacyjne połączenia smakowe, wśród których dostępne są m.in. TEEKANNE LOVE, czyli propozycja o smaku brzoskwini i granatu oraz TEEKANNE Temptation – mieszanka herbatek o smaku jabłka i karmelu. 

informacje o firmie

Koncern TEEKANNE to ponad 135 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Kokotowie pod Krakowem, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

więcej z kategorii towary konsumpcyjne