handel turystyka/wypoczynek ekonomia/biznes/finanse

Nawet 500 zł zwrotu od Banku Pekao S.A. za rezerwację hotelu na booking.com

08.01.2019 | Bank Pekao SA

Bank Pekao S.A. przygotował specjalną promocję dla klientów, którzy otworzą Konto Świat Premium. Do końca stycznia 2019 r. każdy nowy klient, który zdecyduje się dołączyć do Świata Premium, będzie mógł skorzystać z 10% zwrotu, do 500 zł za rezerwację dokonaną za pośrednictwem booking.com.

Skorzystanie z promocji jest bardzo proste i zawiera się w trzech krokach.  Po pierwsze do końca stycznia należy otworzyć Konto Świat Premium. Po drugie do końca czerwca zarezerwować wyjazd na portalu booking.com – wyjazd można zarezerwować na dowolny termin. Ostatnim warunkiem jest instalacja aplikacji PeoPay. Zgodnie z regulaminem po powrocie z wyjazdu klient otrzyma zwrot 10% wartości rezerwacji nawet do 500 zł.

Świat Premium to przede wszystkim atrakcyjne konto osobiste o tej samej nazwie oraz bogata oferta powiązanych produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych.

Posiadacz Konta Świata Premium nie ponosi opłat i prowizji banku m.in. za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, za użytkowanie złotej wielowalutowej karty debetowej, za prowadzenie rachunków walutowych. Ma możliwość korzystania z dedykowanych ofert na produkty oszczędnościowe czy karty kredytowe złote i platynowe, a także specjalnie przygotowanych propozycji partnerów programu rabatowego Galeria Rabatów.

Posiadacze Konta Świat Premium mają ponadto do dyspozycji dedykowanego doradcę, u którego mogą zlecać dyspozycje bankowe telefonicznie, bez konieczności wizyty w oddziale.

Konto Świat Premium jest kierowane dla klientów, którzy mogą zdeponować w Banku Pekao S.A. łączne aktywa w wysokości minimum 200 tys. złotych – wtedy prowadzenie rachunku jest bezpłatne, w innym przypadku koszt obsługi rachunku wynosi 50 zł miesięcznie.

kontakt dla mediów
Biuro Komunikacji Korporacyjnej
Bank Pekao SA
Biuro Komunikacji Korporacyjnej

media@pekao.com.pl

informacje o firmie

Bank Pekao S.A. został założony w 1929 r. i obecnie jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. To polski, międzynarodowy bank uniwersalny, największy bank korporacyjny i lider segmentu private banking w kraju. Pekao S.A. obsługuje ponad 5 milionów klientów, co druga polska firma jest klientem banku. Bank Pekao S.A. należy do grona najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie. W ramach grupy kapitałowej działa kilkanaście spółek należących do grona krajowych liderów w zakresie działalności maklerskiej, leasingu, faktoringu i inwestycji finansowych. Bank - zatrudniając ponad 15 000 osób - jest jednym z większych pracodawców w Polsce.

Historia Pekao S.A. to historia polskiej bankowości: jako pierwszy bank uruchomił w Polsce bankomat, wydał pierwszą kartę kredytową, uruchomił biuro maklerskie, zastosował w praktyce biometrię w bankowości. Od 1998 roku bank obecny jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie - notowany w ramach indeksu WIG20.

więcej z kategorii handel