transport turystyka/wypoczynek ekonomia/biznes/finanse

Zacznij Nowy Rok od oszczędności dzięki karcie My Emirates Pass

03.01.2019 | Emirates

Karta My Emirates Pass powraca, oferując podróżnym wyjątkowe zniżki w ponad 500 lokalizacjach na terenie ZEA

Czwartek, 3 stycznia 2019 r. - Warszawa, Polska – Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze, ogłosiły powrót My Emirates Pass, sezonowej karty zmieniającej kartę pokładową Emirates w ekskluzywny pakiet zniżek i promocji w ponad 500 lokalizacjach na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Pasażerowie Emirates mają teraz jeszcze lepszy powód, żeby rozpocząć Nowy Rok od zwiedzania licznych atrakcji Dubaju.

Podróżujący do Dubaju w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2019 r. mogą skorzystać z oferty My Emirates Pass w partnerskich punktach handlowo-usługowych i centrach rekreacyjnych za okazaniem karty pokładowej* i ważnego dowodu tożsamości.

Na klientów czekają wyjątkowe promocje w sklepach i ośrodkach rekreacyjnych – m.in. do 30% zniżki na zabiegi spa, do 50% zniżki na rekreację na świeżym powietrzu, np. sporty wodne czy wstęp na czynne nocą pola golfowe, do 50% zniżki w wykwintnych restauracjach oraz do 30% zniżki w popularnych sklepach. Więcej szczegółów na temat bogatej oferty My Emirates Pass można znaleźć na stronie emirates.com/myemiratespass.*

Z radością ogłaszamy powrót oferty Emirates Pass, która zachęci podróżujących do zwiedzenia wszystkich zakątków Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Osoby przyjeżdzające tu zarówno na chwilę, jak i na dłuższy pobyt mają teraz doskonałą okazję poznać miasto, korzystając z wyjątkowych promocji w najlepszych lokalizacjach.  Wśród atrakcyjnych zniżek w ponad 500 lokalizacjach każdy znajdzie coś dla siebie – powiedział Mohammad Al Hashimi, Vice President Emirates, Commercial Products Dubai.

Dubaj to idealny kierunek zarówno na wakacje, jak i na krótki przystanek. Miasto słynie z najlepszych centrów handlowych i restauracji oraz słonecznej pogody przez cały rok. Turystów zachwycą eklektyczne, charakterystyczne obiekty, niesamowite spektakle i parki rozrywki na świeżym powietrzu.

Linie Emirates wykonują loty do ponad 150 kierunków w 85 krajach na 6 kontynentach z wygodną przesiadką w Dubaju. We wszystkich klasach na pasażerów czeka ponad 3,5 tys. kanałów w systemie rozrywki pokładowej ice, bezpłatny pakiet Wi-Fi do 20MB i posiłki inspirowane kuchnią regionalną przygotowywane przez uznanych kucharzy.

Szczegółowe informacje dotyczące linii Emirates, w tym rezerwacji biletów i warunków promocji, znajdują się na stronie www.emirates.com.

*Obowiązują lokalne warunki promocji

kontakt dla mediów
Zuzanna Cholewa
Account Manager, Emirates
Zuzanna Cholewa

zuzanna.cholewa@mslgroup.com

tel: +48 22 444 48 47

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 272 szerokokadłubowych maszyn, w tym 14 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Przewoźnik planuje powiększyć ją ponad dwukrotnie do roku 2020. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 248 samolotów o wartości ponad 100 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.

Linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 85 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii transport