sport styl życia turystyka/wypoczynek

Otwarcie sezonu zimowego na stokach Wiślańskiego Skipassu

20.12.2018 | Wiślański Skipass

W Ustroniu i Wiśle na dobre zagościła zimowa aura. Prognozy pogody wyglądają bardzo obiecująco, dzięki czemu kolejne ośrodki wiślańskiego skipassu meldują gotowość do otwarcia sezonu zimowego

Na stokach trwają naśnieżania i przygotowania tras. Dzieje się dużo, ponieważ sprzyjające temperatury to czas, który należy dobrze wykorzystać. Ośrodki zrzeszone w wiślańskim skipassie w nowo rozpoczętym sezonie oferują wspaniałe, dobrze przygotowane trasy zjazdowe o zróżnicowanym poziomie trudności. Zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane znajdą stok idealny dla siebie. Dzięki skipassowi nie trzeba długo zastanawiać się nad tym, który stok wybrać, ponieważ w ramach jednego karnetu można skorzystać ze wszystkich. To świetna opcja dla niezdecydowanych oraz poszukujących przygód miłośników zimowego szaleństwa! Dodatkowo  zakupione w sezonie zimowym 2018/2019 karnety skipass, które nie zostaną wykorzystane na stokach będą mogły zostać zrealizowane w Energylandii. Niewykorzystany na stokach karnet można wymienić na całodzienny bilet do Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze.

Sezon zimowy 2018/2019 to masa nowości, a jednocześnie tradycyjna wysoka jakość w ośrodkach wiślańskiego skipassu. Nad przygotowaniem tras czuwają wykwalifikowane ekipy, które dzięki wysokiej jakości sprzętowi mogą stworzyć najlepsze warunki do jazdy nartach lub snowboardzie. Na szczególną uwagę zasługują małe stoki i strefy przyjazne dzieciom, gdzie najmłodsi goście mogą korzystać z sanek lub stawiać pierwsze kroki na nartach.

Przypominamy, że ośrodki działające w ramach Wiślańskiego Skipassu to: Cieńków, Poniwiec, Klepki, Nowa Osada, Palenica, Mała Palenica, Partecznik, Sarajewo, Stożek, Siglany, Skolnity. Łączna długość tras dostępna w ramach karnetu to ponad 27 km.

Dzięki kamerom on-line można na bieżąco śledzić warunki panujące na stokach.

Wszystkie ośrodki gromadzą siły na nadchodzący okres świąteczny i noworoczny, tak aby miłośnicy sportów zimowych mogli w pełni korzystać z oferty zjazdowej.

Trzymamy kciuki za otwarcie sezonu zimowego i naturalny opad śniegu!informacje o firmie

więcej z kategorii sport