handel media/marketing/reklama ekonomia/biznes/finanse

Retailshow: Surge Cloud z nagrodą “Innowacja w handlu”

03.01.2019 | Surge Cloud

Podczas IX Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów „RetailShow”, jednego z najważniejszych branżowych wydarzeń, firma Surge Cloud została uhonorowana statuetką „Innowacja w handlu”. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych urządzeń, produktów i usług dla branży retail. Nagrodę odebrał CEO, Marcin Dąbrowski.

- Nagroda jest dla nas sporym wyróżnieniem. Bardzo cieszymy się, że na RetailShow doceniono naszą technologię. Firma nabrała ostatnio sporego rozpędu. Taka statuetka jest dodatkową motywacją do tego, by w kluczowym momencie jeszcze bardziej wziąć się do roboty. Potwierdza też, że idziemy w dobrym kierunku, że specjaliści w branży widzą sens naszych rozwiązań i zgadzają się z tym, że odpowiadają one na kluczowe potrzebymówi Marcin Dąbrowski, CEO Surge Cloud.

Podczas Targów przedstawiciele firmy poznali również wiele innych ciekawych rozwiązań, które wspólnie będą zmieniać rzeczywistość zakupową w najbliższych latach. A tą, wobec pojawiających się innowacji, czeka w najbliższych latach wiele wartościowych zmian i wyzwań.

Czym jest Retailshow?

RetailShow, to jedna z największych retailowych imprez B2B w Polsce. Przez dwa dni, swoje oferty z zakresu projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych, towarów FMCG prezentuje ponad 200 firm.

W tym roku, po raz kolejny już, na targach zbudowany był The Perfect Store – Modelowy Sklep prezentujący najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w handlu stacjonarnym. W czasie targów organizowana jest konferencja, warsztaty i prezentacje. Tematyka imprezy dotyczy wystroju sklepów, technologii, wyposażenia i usług, systemów informatycznych i e-commerce, nośników cyfrowych i produktów/usług dla lokali gastronomicznych.

informacje o firmie

W Surge Cloud łączymy świat analizy danych oraz IoT. Naszym głównym celem jest ograniczanie kosztów merchandisingu i logistyki w procesie sprzedaży. Podstawą wdrażanych przez nas usług i produktów jest technologia bazująca na tzw. Internecie Rzeczy oraz machine learning. Z kolei w procesie optymalizacji opieramy się na autorskim podejściu do zarządzania ciągiem zdarzeń w handlu stacjonarnym - tzw. HANDLOMETRII (ang. RETAILMETRY). Pozyskane dane pozwalają na obniżanie kosztów utrzymania ekspozycji, magazynowania towarów, a także logistyki.

więcej z kategorii handel