towary konsumpcyjne media/marketing/reklama

Kolekcje TEEKANNE Magic Winter i LOVE pomysłem na prezent dla miłośnika herbacianych przyjemności

12.12.2018 | TEEKANNE Polska

Święta tuż, tuż. Z myślą o miłośnikach herbacianych przyjemności, producent herbat TEEKANNE stworzył kolekcje Magic Winter i LOVE. Elegancko zapakowane kompozycje wybranych herbatek owocowych TEEKANNE to sprawdzony prezent dla każdego, kto nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki ulubionego naparu.

- Kolekcje TEEKANNE zostały zamknięte w eleganckich opakowaniach. W każdym znajduje się 30 kopert z aromatycznymi herbatkami owocowymi. To naszym zdaniem idealny pomysł na prezent, nie tylko świąteczny – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE Polska. 

TEEKANNE Magic Winter Collection to wyjątkowa kolekcja starannie dobranych herbatek owocowych, które idealnie sprawdzą się podczas zimowych wieczorów. W zestawie znajdują się smaki Magic Apple, Winter Time, Magic Moments, Fresh Orange, Sweet Cherry oraz Ginger & Lemon.

TEEKANNE Love Collection składa się z trzech aromatycznych, poruszających zmysły herbatek owocowych. Tę kolekcję tworzą herbatki: LOVE, o smaku granatu i brzoskwini, PASSION, o smaku marakui oraz DESIRE, o smaku czekolady i wiśni.

informacje o firmie

Koncern TEEKANNE to ponad 135 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Kokotowie pod Krakowem, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

więcej z kategorii towary konsumpcyjne