kultura/sztuka/rozrywka ekonomia/biznes/finanse

TEEKANNE Polska partnerem festiwalu „Stacja Kutno”

19.11.2018 | TEEKANNE Polska

TEEKANNE Polska po raz kolejny została partnerem Ogólnopolskiego Festiwalu Jeremiego Przybory „Stacja Kutno”. 14 edycja festiwalu odbędzie się w dniach 19-25 listopada 2018. 

- To już niemal tradycja, że nasze herbaty towarzyszą uczestnikom festiwalu poświęconego autorowi tekstu jednej z najbardziej znanych polskich piosenek o herbacie – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE Polska. Cieszymy się, że również w tym roku, w 60. rocznicę powstania Kabaretu Starszych Panów, który współtworzył Jeremi Przybora, smak i aromat naszych produktów wypełni festiwalowe miejsca – dodaje.

Festiwal potrwa od 19 do 25 listopada. W sobotę, 24 listopada, w Kutnowskim Domu Kultury, do muzycznej rywalizacji staną uczestnicy konkursu „Piosenki Mistrza Jeremiego”. Ich występy oceni jury, w którym zasiądą m.in. Elżbieta Zapendowska, Dariusz Michalski i Paweł Sztompke.

Dzień później, w niedzielę, o godzinie 18:00, odbędzie się koncert galowy. W pierwszej części wystąpi Michał Dudkowski i uczestnicy konkursu 2018, w drugiej części natomiast na scenie pojawią się Goście Stacji z programem „Elementarz 2 – KOFTA / CZAPIŃSKA / WOŁEK”. W koncercie wystąpią min. Łukasz Zagrobelny, Kacper Kuszewski i Natalia Sikora.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia: https://kdk.net.pl/event/14-stacja-kutno-ogolnopolski-festiwal-jeremiego-przybory/?fbclid=IwAR3vR8Y8zZ2nLOrAE94y3LROJDAxDLJRMNdbHY6Yn-ZHbo2OX_xPQSmGbQQ

informacje o firmie

Koncern TEEKANNE to ponad 135 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Kokotowie pod Krakowem, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

więcej z kategorii kultura/sztuka/rozrywka