nowe produkty/usługi handel transport

Sadyba Best Mall z pierwszą w Polsce bezobsługową wypożyczalnią motocykli

17.10.2018 | Klépierre

Pierwsza w Polsce bezobsługowa motostacja została otwarta w warszawskiej galerii Sadyba Best Mall. Wypożyczalnia firmy Motoride oferuje motocykle premium marki BMW oraz umożliwia wypożyczenie i zwrot pojazdu o dowolnej porze za pomocą smartfona. Motostacja w charakterystycznej żółto-czarnej kolorystyce stanęła przy wejściu głównym do galerii od ulicy Powsińskiej w Warszawie.

Z usług wypożyczalni można korzystać przez całą dobę. Pylon motostacji został wyposażony w skrzynki, które umożliwiają wygodny odbiór i zwrot kluczyków oraz dokumentów za pomocą smartfona. Wszystkie formalności związane z wypożyczeniem pojazdu są dopełniane przez internet, dzięki temu nie ma konieczności spotkań czy też odbioru lub zwrotu motocykla o określonej porze. 

Do dyspozycji klientów motostacji zlokalizowanej przy Sadyba Best Mall zostały oddane motocykle marki BMW 1200 GS w najwyższej wersji wyposażenia. Dzięki współpracy z BMW Motorrad klienci będą zawsze mieli do dyspozycji najnowsze modele premium tej marki. Oferta skierowana jest do pasjonatów motoryzacji, którzy pragną wybrać się w dalszą trasę na wycieczkę motocyklem, lecz nie odczuwają potrzeby posiadania własnego jednośladu. Dzięki temu rozwiązaniu klienci nie muszą martwić się o ubezpieczenie, garażowanie, przeglądy okresowe czy o utratę wartości własnego pojazdu.

Bezobsługowa wypożyczalnia motocykli to kolejna nowość na terenie warszawskiej galerii – w sierpniu br. Sadyba Best Mall udostępniła dwa miejsca parkingowe dla użytkowników aplikacji Traficar.

kontakt dla mediów
Aleksandra Ciok
Account Director, Klépierre
Aleksandra Ciok

aleksandra.ciok@mslgroup.com

tel: +48 22 278 38 06

informacje o firmie

SADYBA BEST MALL

Warszawska galeria handlowa Sadyba Best Mall znajduje się w prestiżowym sąsiedztwie Traktu Królewskiego prowadzącego do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina–Jeziorny. W ponad 100 sklepach i punktach usługowych oraz gastronomicznych na powierzchni blisko 23 tys. m2 centrum zapewnia klientom szeroki wybór marek i usług. W Sadyba Best Mall obecne są marki premium: Simple, Tatuum, Pandora, Lilou; a także szereg popularnych sklepów sieciowych: Esprit, H&M, New Balance, Medicine. Sadyba Best Mall zaprasza także do kina Cinema City, wyposażonego w 12 sal kinowych oraz jedynego w Warszawie trójwymiarowego kina IMAX. Na miłośników tradycyjnie produkowanego pieczywa czeka Vincent - francuska piekarnia. Sadyba Best Mall, jako pierwsze centrum handlowo-rozrywkowe w tej części Europy, zostało nagrodzone w 2002 roku przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers) w kategorii innowacyjny projekt. Sadyba Best Mall posiada certyfikat BREEAM.

Sadyba Best Mall należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Więcej informacji:

www.sadyba.pl

www.facebook.com/SadybaBestMall

www.motoridenow.com/

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi