wydarzenia budownictwo/nieruchomości kultura/sztuka/rozrywka

Łódź. Sztuka. Mieszkania. Osiedle ART MODERN śpiewająco rozpoczyna sezon jesienny!

Rusza budowa drugiego etapu inwestycji mieszkaniowej ART MODERN przy ul. Wróblewskiego w Łodzi. Z tej okazji w dniu 6 października osiedle organizuje kolejne wydarzenie kulturalne dla swoich lokatorów, sąsiadów oraz wszystkich tych, którzy rozglądają się za własnym M. Tym razem w klimat dawnych lat gości przeniesie koncert przebojów retro i sąsiedzki piknik. Zaprezentowane zostaną także nowe mieszkania oraz kolejna gwiazda, która dołączy do honorowych patronów osiedla – Poli Negri czy Rudolfa Valentino.

Dzień otwarty na nowo budowanym, kameralnym osiedlu ART MODERN rozpocznie się już od godziny 10:00, kiedy to osoby zainteresowane zakupem własnego M będą miały okazję obejrzeć mieszkania pokazowe. Znajdujący się na miejscu projektanci wnętrz oraz doradcy finansowi odpowiedzą na nurtujące nabywców pytania, a przedstawiciele biura sprzedaży zaprezentują ofertę kolejnych mieszkań, których realizacja ruszy jeszcze jesienią tego roku.

Czego mogą się spodziewać osoby, które zdecydują się odwiedzić w sobotę osiedle ART MODERN? Pomimo kameralnego charakteru miejsca, oferta uwzględni potrzeby różnych grup wiekowych i stylów życia. – Każdy powinien znaleźć coś dla siebie – przekonuje Anna Kwaśny, Szefowa Działu Sprzedaży Mieszkań w firmie OPG Property Professionals. – W ramach drugiego etapu naszą propozycję uzupełnią 72 lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od 26 do 97 metrów kwadratowych. Ciekawą opcją dla najbardziej wymagających z pewnością będą przestronne apartamenty dwupoziomowe, a także mieszkania z dwoma tarasami – dodaje.


Muzyka, śpiew i dobre jedzenie

Prawdziwe atrakcje kulturalne rozpoczną się o godzinie 14:00, kiedy to na położonej pośród pobliskich kasztanowców scenie pojawi się Monika Kamieńska – wokalistka Łódzkiego Teatru Piosenki, pomysłodawczyni konkursu Łódź Miastem Talentów, dyrektorka Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych. Tego dnia artystka zaśpiewa dla gości znane i lubiane przeboje „jak za dawnych lat” – w repertuarze znajdą się m.in. utwory Hanki Ordonówny, Katarzyny Sobczyk, Édith Piaf czy Franka Sinatry. Recitalowi towarzyszyć będzie rodzinny piknik oraz gry i zabawy – zarówno dla młodszych, jak i tych starszych.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że ze śpiewem związana była też inna gwiazda, która już wkrótce dołączy do charakterystycznych twarzy osiedla – Poli Negri, Rudolfa Valentino i Marka Twaina. – Mieczysława Ćwiklińska, bo o niej mowa, uchodzi za jedną z najwybitniejszych polskich aktorek komediowych i śpiewaczek operowych – podkreśla Michał Styś, szef firmy OPG Property Professionals. – Pani Mieczysława tworzyła postaci barwne, charyzmatyczne, zapadające w pamięć. Mamy nadzieję, że zarówno nasza nowa patronka, jak i mieszkańcy drugiego etapu będą się u nas czuli komfortowo – dodaje.


Uczta dla duszy, uczta dla ciała

Stare rosyjskie porzekadło mówi: „nie kupuj majętności, kupuj sąsiada”. Bo osiedle to coś więcej niż mieszkanie. To także dobre relacje międzysąsiedzkie, które z pewnością warto pielęgnować. Dlatego też ART MODERN zaprasza na dzień otwarty w sobotę 6 października, od godziny 10:00 do 18:00. Wejście od ulicy Wróblewskiego 8.

informacje o firmie

więcej z kategorii wydarzenia