internet

Łączność przewodowa czy Wi-Fi? Zarządzaj punktem dostępowym jak chcesz!

12.09.2018 | ZYXEL

Zyxel Communications prezentuje najnowszy punkt dostępowy, który zapewnia większy komfort obsługi i umożliwia klientom biznesowym wybór pomiędzy trybem zarządzania z chmury, a pracą w trybie niezależnym. NWA1302-AC został zaprojektowany z myślą o hotelach, akademikach, biurach, zapewniając niezawodną i super szybką transmisję przewodową oraz bezprzewodową dla każdego użytkownika na obszarze całego obiektu. Urządzenie można zainstalować w kilka minut bez konieczności stosowania dodatkowych przełączników.

NWA1302-AC posiada wbudowany punkt dostępowy oraz przełącznik gigabitowy PoE najnowszej technologii. Sprzęt nie wymaga stosowania dodatkowego przełącznika sieciowego. Instalacja urządzenia jest łatwa i możliwa w dowolnym miejscu, co pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Małe i średnie organizacje, które zajmują wiele pomieszczeń, jak na przykład hotele, szkoły czy biura, działają pod presją napiętego harmonogramu oraz małych budżetów - komentuje Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager w firmie Zyxel Communications. Wszystko co obniża koszty inwentarza oraz czas instalacji jest bardzo pomocne – a NWA1302-AC spełnia oba te kryteria.

Elastyczne zarządzanie w trybie niezależnym lub poprzez chmurę dzięki NebulaFlexTM

Wiele firm zastanawia się w jaki punkt dostępowy warto zainwestować – w taki, który działa niezależnie, czy taki który wymaga zarządzania. Dzięki funkcjonalności NWA1302-AC, można dostosować zarządzanie urządzeniem do aktualnych potrzeb – przekonuje Norbert Ogłoziński.

W trybie niezależnym NWA1302-AC obsługuje ruch autonomicznie, odciążając personel, a w razie potrzeby wystarczy przełączyć urządzenie w tryb zarządzania z chmury. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć można przekazać administratorowi całkowitą kontrolę nad urządzeniem. Za zarządzanie w tym trybie odpowiada oprogramowanie Nebula Cloud Center dostępne z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Prosta instalacja i praktyczne porty

Dzięki przemyślanej konstrukcji sprzętowej, NWA1302-AC można zainstalować na ścianie, puszce montażowej, na biurku lub w niewidocznym miejscu pod stołem – czyli w najbardziej optymalnych miejscach, bez utraty siły sygnału i wpływu na wystrój wnętrza. Do montażu nie są potrzebne żadne dodatkowe komponenty, a sama instalacja zajmuje zaledwie kilka minut. Wbudowane porty ethernet oraz porty PoE wynoszą urządzenie na wyższy poziom komfortu obsługi, umożliwiając zasilanie oraz komunikację z innymi urządzeniami w pomieszczeniu, takimi jak inteligentny telewizor lub telefon IP.

Unikalna konstrukcja modułu radiowego

NWA1302-AC został wyposażony w unikalną technologię “RF-first”, która optymalizuje konstrukcję każdego elementu sprzętowego odpowiadającego za częstotliwość radiową oraz zapewnia maksymalny zasięg i wyższy transfer danych. Dodatkowo, inteligentna antena i technologia kształtowania sygnału dynamicznie dopasowuje go bezpośrednio do każdego urządzenia, co pozwala zminimalizować zakłócenia sygnału z sąsiednich punktów dostępowych.

NWA1302-AC jest już dostępny w sprzedaży.

Dowiedz się więcej:
https://www.zyxel.com/pl/pl/products_services/802-11ac-Wall-Plate-PoE-Access-Point-NWA1302-AC/overview

kontakt dla mediów
ZYXEL
Agnieszka Skiepko

a.skiepko@neuron.pl

tel: 535 358 107

informacje o firmie

 

O Zyxel Communications

Zyxel Communications już od prawie 30 lat łączy ludzi, koncentrując się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Nasze możliwości adaptacji oraz innowacyjne technologie sieciowe czynią nas liderami komunikacji dla firm telekomunikacyjnych, dostawców usług, klientów biznesowych
i użytkowników domowych.

  • 1500+ współpracowników na całym świecie
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
  • Ponad 700,000 firm pracujących lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • Obecność na 150 światowych rynkach

Obecnie, Zyxel Communications tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspierając ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

ZYXEL – Twój sieciowy sojusznik

Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!

załączniki

więcej z kategorii internet