sport zainteresowania/hobby

Wyjedź na finał Ligi Mistrzów UEFA z PlayStation F.C.

09.02.2018 | PlayStation

Warszawa, 8 lutego 2018 r.: Sony Interactive Entertainment Polska poinformowało, że dziś rozpoczął się konkurs dla futbolowej społeczności PlayStation, w którym główną nagrodą jest wyjazd na finałowy mecz Ligi Mistrzów UEFA, który odbędzie się w Kijowie 26 maja tego roku. Konkurs potrwa do 28 kwietnia.

PlayStation F.C. to darmowa aplikacja dla użytkowników konsoli PlayStation 4, która skupia wokół siebie futbolową społeczność na tej platformie. Umożliwia ona  m.in. oglądanie skrótów meczów Ligi Mistrzów UEFA, wywiadów, daje dostęp do informacji o klubach i zawodnikach a nawet pozwala na słuchanie transmisji radiowych z trwających spotkań. Ponadto, gracze zainteresowani powiadomieniami z toczących się meczów mogą je otrzymywać w trakcie rozgrywki na PlayStation 4. Użytkownicy usługi PlayStation Plus mają również dostęp do nagrań z klasycznych meczów Ligi Mistrzów UEFA.

Główną nagrodą w rozpoczynającym się dziś konkursie są dwa bilety na mecz finałowy Ligi Mistrzów UEFA w Kijowie 26.05 wraz z kosztami podróży, zakwaterowania. Zwycięzca będzie mieć również możliwość zagrania w piłkę nożną na boisku, na którym rozgrywano finał następnego dnia. Dodatkowo otrzyma konsolę PlayStation 4 Pro, gogle rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR, PlayStation 4 Camera, kopię gry PES 2018, koszulkę piłkarską PlayStation F.C. oraz abonament usługi PlayStation Plus na 12 miesięcy. Przyznanych zostanie również 5 nagród dla pozostałych uczestników. Każda z nich składać się będzie z konsoli PlayStation 4 Pro, kontrolera Dual-Shock 4 i koszulki piłkarskiej PlayStation F.C. Aby wziąć udział w konkursie należy mieć ukończone 18 lat oraz zarejestrować się na stronie 

https://www.playstationfc.com/pl-pl/

Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z wygenerowaniem swojej karty piłkarskiej PlayStation F.C. Mogą one być również tworzone przez młodszych gracz, ale takie osoby nie  są brane pod uwagę w konkursie. Aby stworzyć swój wizerunek PlayStation F.C. należy na dedykowanej stronie konkursowej wgrać swoje zdjęcie. Kartę można dodatkowo spersonalizować przez podanie danych do konta PlayStation Network, co sprawi, że pojawią się na niej informacje o zdobytych trofeach oraz używanym przez gracza pseudonimie. Każdy kto wygeneruje swoją kartę otrzyma również oficjalny motyw graficzny Ligi Mistrzów UEFA dla konsoli PlayStation 4. Konkurs skierowany jest dla graczy PlayStation z kilkunastu krajów Europy, w tym z Polski. Pełen regulamin konkursu dostępny jest na wyżej wymienionej stronie internetowej.

informacje o firmie

Sony Interactive Entertainment Europe Ltd – informacje

Firma Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE), mająca siedzibę główną w Londynie, w Wielkiej Brytanii, jest odpowiedzialna za markę PlayStation® oraz grupę produktów i usług oferowanych w 109 regionach, dla których SIEE jest przedstawicielem firmy Sony Interactive Entertainment (SIE). Innowacyjne rozwiązania PlayStation są dostępne na rynku od chwili premiery oryginalnego systemu PlayStation, która miała miejsce w Japonii w 1994 roku. Rodzina produktów i usług PlayStation obejmuje PlayStation®4, PlayStation®VR, PlayStation®Vita, PlayStation®3, PlayStation™Store, PlayStation®Plus, PlayStation™Video, PlayStation™Music, PlayStation™Now oraz cenione gry PlayStation oferowane przez firmę SIE Worldwide Studios.

Informacje prawne

PlayStation oraz logo SIE w formie diamentu są zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Sony Interactive Entertainment Inc. Wszelkie pozostałe znaki towarowe należą do ich właścicieli.

więcej z kategorii sport