wydarzenia sport

ONICO Warszawa niepokonani po raz 10. z rzędu

22.01.2018 | ONICO

Mecz z GKSem Katowice przyniósł warszawskiej drużynie 10 z rzędu zwycięstwo, w tym 9 w Plus Lidze.

Spotkanie w Szopienicach potwierdziło, że stołeczni są w wyśmienitej dyspozycji. GKS Katowice, po poprzednio wygranym meczu z Cerrad Czarni Radom, mieli nadzieję powrotu do formy. Pierwszy set nie wróżył dobrze podopiecznym Stephane’a Antigi, lecz w kolejnych nadrobili zaległe straty i zaczęli od mocnego uderzenia prowadząc na starcie 5:1. W ostatnim secie obie drużyny walczyły o każdy punkt i dzięki świetnej grze rozgrywającego Antoine Brizarda, podopieczni Stephane’a Antigi zdobyli kolejne zwycięstwo. ONICO Warszawa, w starciu z gospodarzami, wygrali 3:1 i zajmują 3. pozycję w PlusLidze.

Dotychczas obie drużyny rozegrały ze sobą 6 meczy, z czego 5 zakończyło się wygraną ONICO Warszawa. Nie da się ukryć, że Warszawiacy są pełni pozytywnej energii i radości, co widać w ich sposobie gry. Rozgrywający ONICO Warszawa, Antoine Brizard, został wybrany najlepszym graczem ubiegłego spotkania. Drużyna z Warszawy z wynikiem 39 punktów goni drugą PGE Skrę Bełchatów.

Kolejny mecz na Torwarze, kibice warszawskiej drużyny będą mogli obejrzeć 3.02.2018 o godz. 20:00. ONICO Warszawa zmierzy się wtedy z MKS Będzin. Bilety do kupienia tutaj: https://onicowarszawa.pl/bilety-eventim/