wydarzenia styl życia zainteresowania/hobby

Letnie atrakcje w Sukcesji

14.06.2017 | Lightscape

Sukcesja zaskakuje tarasem na dachu!

Cykl wakacyjnych imprez w każdy czwartek, piątek i sobotę lata!

Hola Łodzianie! Już 24 czerwca rozpoczyna się sezon letni na tarasie na dachu Sukcesji. Wśród atrakcji tematyczne imprezy, wieczory taneczne i plenerowe kino. Czwartki miną pod znakiem włoskich filmowych doznań. Od 6 lipca na kinomanów czekać będą niezapomniane wrażenia podczas „Polówki”. Piątki to czas żywiołowych imprez z DJem, natomiast w każdą sobotę odbędzie się muzyczno-taneczne przyjęcie w klimacie latino. Pierwsze z nich już w ostatni weekend tego miesiąca. Będzie się działo!

 W sobotę, 24 czerwca na tarasie Sukcesji, na gości czekać będą leżaki, zestaw do swingballa czy huśtawki. Specjalnie przygotowany parkiet zagwarantuje idealne miejsce do tańca w gorących latynoskich rytmach.

 Otwarcie sezonu tanecznego

Taneczne spotkania na dachu Sukcesj to cykl wakacyjnych spotkań dostępnych dla każdego. To także możliwość spędzenia czasu wśród przepełnionych pozytywną energią osób, nauka ognistych kroków tańca, rozgrzewająca muzyka oraz wiele dodatkowych atrakcji! Na parkiecie nie zabraknie gorącej salsy, namiętnej bachaty czy zmysłowej kizomby. A to tylko jedne ze style, które zawładną sercami uczestników.

 W programie tanecznych wieczorów nie zabraknie pokazów formacji bachatowej ze szkoły tańca Project Salsa, grupy Solo Ladies oraz animacji i zabaw. Każda minuta, począwszy od godziny 21:00 do 2:30, minie pod znakiem doskonałej rozrywki i relaksu. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.  Nieważne czy jest profesjonalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją taneczną przygodę. W każdą sobotę miesiąca aż do końca wakacji dobra zabawa gwarantowana. 

Plenerowe kino w Sukcesji

Zapiski z Toskanii, Zakochani w Rzymie, Genua. Włoskie lato to tylko kilka projekcji, na które zaprasza Sukcesja przez całe wakacje. Cykl spotkań z filmem podczas plenerowego kina „Polówka” to niewątpliwa okazja do obejrzenia, nie tylko klasycznych produkcji, ale również niedawno wyświetlanych hitów kinowych. Pokazy filmowe to niezwykła okazja do spotkania z przyjaciółmi i spędzenia czasu na dachu Centrum na wygodnych leżakach.

 Imprezy z muzyką klubową

Piątkowe, gorące wieczory z DJem to cykl żywiołowych imprez organizowanych przez kręgielnie Król Kul. Taneczna muzyka, parkiet, scena, grill i bar z koktajlami sprawią, że podczas podniebnych przyjęć na dachu goście przeniosą się wprost do wakacyjnego kurortu. W planach niesamowite imprezy tematyczne, wśród nich, między innymi Piana Party czy Noc Spadających Gwiazd. Te wakacje zapowiadają się naprawdę oryginalnie!

 Lato w Sukcesji zapowiada się niezwykle intensywnie. Centrum przygotowało dla gości podróże do świata filmu, muzyki i tańca. Inauguracja sezonu już 24 czerwca, podczas tanecznego wieczoru w rytmach latino!

Kobieca strona Łodzi

Bezpłatne warsztaty w Sukcesji

Podczas kolejnego spotkania, które odbędzie się wyjątkowo w środę, 21 czerwca, nauczymy się właściwie wykorzystywać swój aparat i robić dobre zdjęcia. Zajęcia poprowadzi wieloletni praktyk, Grzegorz Michałowski, fotoreporter Polskiej Agencji Prasowej. Następnie, o godzinie 16:30 zajmiemy się tematem mody. Stefania Lazar, znana łódzka stylistka przeprowadzi z każdą z uczestniczek indywidualne porady na temat sylwetki oraz pokaże jak wykorzystać ulubioną część garderoby, z czym ją zestawiać i jakie dobierać do niej dodatki. Organizatorzy zachęcają aby przed warsztatem wysłać zdjęcie swojej sylwetki oraz zdjęcie ubrania, który sprawia nam największy problem.

 W czwartek, 22 czerwca, uczestniczki warsztatów „Kobieca strona Łodzi”, poznają specyfikę letniego makijażu podczas indywidualnych warsztatów wizażu prowadzone przez wizażystę sieci salonów Douglas. Tego samego dnia, o 16:30 odbędzie się kolejne spotkanie z Robertem Piczem, trenerem personalnym FitFabric, który opowie o tym, jak ćwiczyć, aby trening był skuteczny i efektywny.

 Często zadajemy sobie pytanie: „jak to wszystko zapamiętać?” Odpowiedzi na nie będziemy szukać we wtorek, 27 czerwca o godzinie 15:00, podczas spotkania z coachem, Agnieszką Piasecką, która opowie o technikach pamięciowych przydatnych w codziennym życiu. Na kolejnych zajęciach, które odbędą się w tym dniu zajmiemy się tematem rękodzieła. Projektantki i założycielki UP-LIFE, ekskluzywnej marki damskich akcesoriów tworzonych z wtórnych materiałów i surowców, poprowadzą warsztaty z tworzenia autorskiej biżuterii.

Ostatni czwartek czerwca upłynie nam na poszukiwaniu szczęścia. O pozytywnych emocjach i o tym, jak ich doświadczać w naszym życiu opowie psycholog i trener umiejętności psychospołecznych Marta Rolnik. Następnie z myślą o rodzicach i ich pociechach odbędą się „Muzyczne Hopsasanki”, czyli zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 1,5 do 3 lat, które poprowadzi łódzki zespół Bergamutka.

W zajęciach w ramach cyklu „Kobieca strona Łodzi” mogą uczestniczyć wszystkie zainteresowane kobiety. Mamy, chcące wziąć udział w wydarzeniach, będą mogły skorzystać z bezpłatnej opieki profesjonalnej niani, która zaopiekuje się maluchami w czasie trwania zajęć. Aby dołączyć do grupy warsztatowej „Kobieca strona Łodzi”, należy najpóźniej dwa dni przed każdym warsztatem dokonać rezerwacji pod adresem mailowym: warsztaty@sukcesja.eu lub telefonicznie, pod numerem: 536 018 400. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Premiera filmu „AUTA 3” i wielki konkurs w kinie Helios
w Sukcesji!

W związku z powrotem na ekrany najnowszej części serii przygód Zygzaka McQueena, kino Helios przygotowało dla swoich Widzów fantastyczny konkurs, w którym można wygrać wyjazd na Grand Prix Formuły 1 do Włoch! Premiera filmu „Auta 3” już w czwartek, 15 czerwca.

Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. Jak zawsze będzie mu także służyć ekspercką poradą Hudson „Huragan” Hornet, legenda wyścigów. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

Aby wygrać emocjonujący wyjazd na Grand Prix Formuły 1 do Włoch wystarczy do 9 lipca przyjść do kina Helios w Sukcesji na pokaz filmu „AUTA 3” i zachować bilet. Następnie zaprojektować oryginalny plakat pod hasłem „Ja i Zygzak w trasie” i wysłać jego zdjęcie na adres: auta3@helios.pl. Najbardziej pomysłowe zgłoszenie zostanie nagrodzone wyjazdem na Grand Prix na torze Autodromo Nazionale di Monza. Kolejne dziesięć najlepszych projektów Helios nagrodzi zestawami niepowtarzalnych gadżetów z filmu „AUTA 3”.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich widzów na najnowszą część serii "AUTA 3". Szczegóły dotyczące konkursu oraz regulamin dostępne są pod adresem: www.helios.pl/auta3_konkurs.

kontakt dla mediów
Agnieszka Jagusiak
Senior Account Executive, Lightscape
Agnieszka Jagusiak

a.jagusiak@lightscape.pl

informacje o firmie

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstało w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt oferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajduje się ok. 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz część rozrywkowa m.in. z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem sieci Helios. Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem i wynajem powierzchni odpowiedzialna jest firma  Mayland Real Estate sp. z.o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia